Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vzpomínky z Indie nemusí nutně zahrnovat pouze špínu a přeplněné vlakové spoje. Vydáte-li si na jih Indického poloostrova poznáte zcela obrácenou stranu tohoto státu. Kérala vyniká svým jedinečným ekosystémem těžícím z protkaných vodních kanálů. Díky nim můžete proplouvat Kéralou na house boatech jak se vám zlíbí. Zamíříte-li blíže k pobřeží, pochopíte, že i Indie může být tropickým rájem.

Zpáteční letenky aktuálně zakoupíte již za 10.519 Kč při odletu z Krakova, či o 2 tisíce dráže pohodlně z Prahy. V ceně nechybí ani zavazadlo k odbavení do 20 kg.

  • Krakov - Kóčin a zpět za 10.519 Kč rezervuj >> (Air Berlin)
  • Bratislava - Kóčin a zpět za 12.798 Kč rezervuj >> (flyDubai)
  • Praha - Kóčin a zpět za 12.872 Kč rezervuj >> (flyDubai)
Tip: Z Krakova lze taktéž zvolit let s celodenním stop-over v Abu Dhabí (bez nocování). Navštívíte tak centrum města, mešitu Šejka Zayeda či Ferrari world. Naopak z Prahy či Bratislavy jsou v nabídce delší stop-overy v Dubaji.

Víza: před cestou nezapomeňte na nutno víz do Indie. Vyřídíte si je na indické ambasádě v Praze za poplatek 850 Kč, vyřízení trvá až 7 dní.

Na krakovské letiště jezdí denně několik spojů společnosti Tiger Express z Ostravy, levněji do centra.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
To musíš vidět!
Sicílie
ušetříš až 59%
To budou fotky!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam chceš!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam jsi vždycky chtěl!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie