Jak akci využít?

Vzpomínky z Indie nemusí nutně zahrnovat pouze špínu a přeplněné vlakové spoje. Vydáte-li si na jih Indického poloostrova poznáte zcela obrácenou stranu tohoto státu. Kérala vyniká svým jedinečným ekosystémem těžícím z protkaných vodních kanálů. Díky nim můžete proplouvat Kéralou na house boatech jak se vám zlíbí. Zamíříte-li blíže k pobřeží, pochopíte, že i Indie může být tropickým rájem.

Zpáteční letenky aktuálně zakoupíte již za 10.519 Kč při odletu z Krakova, či o 2 tisíce dráže pohodlně z Prahy. V ceně nechybí ani zavazadlo k odbavení do 20 kg.

  • Krakov - Kóčin a zpět za 10.519 Kč rezervuj >> (Air Berlin)
  • Bratislava - Kóčin a zpět za 12.798 Kč rezervuj >> (flyDubai)
  • Praha - Kóčin a zpět za 12.872 Kč rezervuj >> (flyDubai)
Tip: Z Krakova lze taktéž zvolit let s celodenním stop-over v Abu Dhabí (bez nocování). Navštívíte tak centrum města, mešitu Šejka Zayeda či Ferrari world. Naopak z Prahy či Bratislavy jsou v nabídce delší stop-overy v Dubaji.

Víza: před cestou nezapomeňte na nutno víz do Indie. Vyřídíte si je na indické ambasádě v Praze za poplatek 850 Kč, vyřízení trvá až 7 dní.

Na krakovské letiště jezdí denně několik spojů společnosti Tiger Express z Ostravy, levněji do centra.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 56%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
ušetříš až 28%
Všude dobře, co doma!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie