Algarve

KLM: zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu - 3.680 Kč.

24 komentářů
2015-12-16T18:15:45+01:00

O akci

Lisabon patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím, která vám učaruje na první pohled, a nejen romantické duše v ní pookřejí na každém kroku, neboť Lisabon jsou malebná zákoutí, náměstíčka, vyhlídky a portugalská architektura, jejíž typickým prvkem jsou tzv. Azulejos. Nejznámějším symbolem Lisabonu jsou samozřejmě unikátní tramvaje, lanovky a výtahy. Město se totiž rozkládá na kopcích a zdejším obyvatelům usnadňují tyto dopravní prostředky jejich zdolávání. Nemusíte proto ani jezdit do dalekého San Francisca, abyste zažili divokou jízdu tramvají, které v Lisabonu brázdí mnohdy strmé a úzké ulice.

Vydejte se do tohoto nádherného města z Prahy na křídlech dopravce KLM, který aktuálně nabízí zpáteční letenky do Lisabonu za bezkonkurenční cenu 3.680 Kč. Termínů není mnoho, dostupnost do první poloviny března. Pokud byste chtěli na cestě stihnout prohlídku Amsterdamu, vybírejte z itinerářů s delším mezipřistáním.

  • Zpáteční letenka Praha – Lisabon za 3.680 Kč rezervuj >>
Podmínky tarifu GSRCZ:
  • Platí pro cesty uskutečněné do 30. 4. 2016
  • Do vyprodání míst
Letenky na evropských letech u KLM/Air France zahrnují přepravu standardního příručního zavazadla. Zavazadlo do podpalubí je za poplatek 20 eur v jednom směru nebo za 30 eur při odbavení na letišti. KLM poskytuje na evropských letech malé občerstvení. S letenkou získáváte 25 % mil do OK Plus, Flying Blue atd.

Madeira a Azory

Z Lisabonu můžete využít výhodných letenek Ryanairu a EasyJetu a prodloužit si trip až na ostrov Sao Miguel nebo na ostrov věčného jara, Madeiru.

Zpáteční letenky z Lisabonu pořídíte do tisícovky. Z Ponta Delgady i z Funchalu můžete využít bezplatné přelety na některý s dalších Azorských ostrovů. Let se musí uskutečnit do 24 hodin od prvního kontaktu s ostrovem. Máte například možnost se zdarma dostat na nejvzdálenější ostrovy Flores či Corvo. Více informací o této službě vč. podání žádosti o letenky na webu SATA Air Açores.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-12-16T18:15:45+01:00

24 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce