Mapa

Kostarika: letenky do San José z DE, AT - 10.792 Kč.

0 komentářů
2014-01-19T15:55:38+01:00

O akci

Zkombinujte dovolenou u pláže s průzkumem divoké přírody střední Ameriky. Vydejte se do Kostariky. Země, kde se během jedné dovolené můžete vykoupat v Pacifiku i Atlantiku.

Díky tarifu aerolinek American Airlines se do Kostariky dopravíme již za 11.498 Kč, a to z velmi blízkých letišť.

Rezervuj letenku do Kostariky:

Podmínky k tarifu:
  • Cestovní období do 15.června
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 4.února
Při cestě se můžete zdržet necelý den v Miami, proto si nezapomeňte vyřídit vstupní povolení do USA - ESTA. To stojí 14$ a je platné po dobu 2 let. To budete potřebovat i při běžném přestupu v USA.

Občané ČR a SK mohou vstoupit na území Kostariky pouze s platným pasem bez víz. Vízová povinnost se nevztahuje na pobyty kratší 90 dní. Při odletu z Kostariky se na letištích platí odletová taxa ve výši 29$.

Autobusové přípoje do okolních měst seženete do 500 Kč s odjezdy z Prahy. Do Vídně jezdí na letiště Student Agency. Do Německa se pak vydejte s Flixbus, Student Agency, Eurolines či DB.

Případný letecký přípoj do Barcelony hledejte na Vueling.com, který nabízí jednosměrné tarify za cca 60€ z Prahy, Vídně, Mnichova či Drážďan. Low-cost Ryanair či Wizzair nabízí také lety do Barcelony, hledejte však letiště BCN, nikoliv Girona.

Ubytování v Costa Rice

Ubytování v Costa Rice je velmi levné a není problém zakoupit kvalitnější 3* nebo 4* hotely za cenu do 1.000 Kč. Konkrétně pak v hlavním městě San José ubytování začíná na 4 stovkách za dvoulůžkový pokoj.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-19T15:55:38+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce