Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V tuto chvíli lze nalézt na serveru dovolena.cz nabídku na zájezd na Krétu za 5.100 Kč! Cena by nebyla až tak zajímavá, ale jedná se o 4* hotel Mythos Palace and Spa s ALL INCLUSIVE stravováním a to vše po dobu 11 dní. Navíc je odlet z Prahy, kde obdržíte parkování na letišti zdarma u GOparking.

NEAKTUÁLNÍ: Netrvalo ani 15 minut od zveřejnění a nabídka byla vyprodána! Lovcům přeji úspěšný konec.

 • Rezervujte ihned na dovolena.cz/recko (nezávazná rezervace)
 • Termíny:
  • 10. - 20.7. za 5.100 Kč
  • 31.7. - 10.8. za 5.640 Kč
  • 21. - 30.8. za 5.700 Kč
  • 30.8. - 11.9. za 5.070 Kč
 • All Inclusive, 11 dní
 • Odlet z Prahy + parkování zdarma

Na 99% se jedná o chybně zadanou cenu. Je tedy možné, že rezervace nebude uznána, za zkoušku rozhodně nic nedáme!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal.knapik
michal.knapik

Na krete doporučuju jih nebo vychod ostrova, sever se mi nelibil.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele riksy
riksy

Budeš asi úplně mimo. Alitalia splnila vše co bylo nad 0,01 EUR. Myslíš, že by to Jančura udělal. Nikdy. A ty by jsi dával něco úplně, ale úplně zadarmo. Nastuduj si trošku právo než napíšeš takovou hovadinu. Jenom ten pojem - zaplatit za něco nula. Dává ti to smysl ? Tato věta. Když se něco platí byť těch 0,01 EUR tak se platí. Ale jak se dá zaplatit 0 ? Napiš mi to prosím.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud se tu chcete prát, klikejte aspoň na tlačítko "Odpovědět" :-)

před 9 lety
dopitak

1) Mně, co jsem napsal, smysl dává, ale ty asi neumíš číst. Kdo psal něco o placení? 2)Proč asi uznali lety za cent? Protože těch byl jen zlomek proti těm, které vyšly úplně zadarmo. 3) Nikdy by mě nenapadlo se domáhat něčeho, na co z morálního hlediska nemám právo, ale oni teda mohli aspoň zavolat nebo napsat a vysvětlit "nezlobte se, udělali jsme chybu, musíme to stornovat". Místo toho dělali mrtvýho brouka a pak poslali nějaký blábol o tom, že v systému nám visí letenky, které nejsou platné. Což byla blbost, protože jsme měli (a nejenom my) vytištěný boarding ticket. No a tu aféru na letišti, jak ve spolupráci s policajty lidi vydírali, to si média opravdu nevymyslela. Byla to nevinná poznámka, a Charman je z toho na infarkt...

před 9 lety
Avatar uživatele riksy
riksy

Neodpověděl jsi mi na mou otázku. Já ti kašlu na morální hledisko. Ptám se právně. Tebe asi pořád nedochází, že z právního hlediska nemáš šanci z někoho něco vymáhat za co jsi nezaplatil !!! Jó podle tebe jsi zaplatil 0. Proto byly zrušeny letenky za 0. Alitalia byla pevná v kranflecích, že potencionální žaloba nemá šanci na úspěch. Už tě vidím jak žádáš odškodnění a píšeš žalobu o náhradu za letenku za kterou si dle tebe zaplatil 0 (právně nezaplatil nic.) A teď k tomu zrušení letenek za 0 z ekonomického hlediska. I když by jich byly mraky tak to byly lety po Evropě. A náklady na letenku např. Praha - Miláno jsou zanedbatelné oproti letenkám, které stály 0,01 EUR a víc. To byly vesměs transatlantické lety kde jsou náklady x krát vyšší než na nějaký přískok po Evropě. Takže to, že byly zrušeny letenky po Evropě za 0 z důvodu počtu letenek jak si myslíš ty je totální ptákovina. Byly zrušeny z důvodů neotřesitelné pozice Alitalie v právu. Už to chápeš. Nebo proč se po tak dlouhé době zatím neobjevila žaloba na Alitalii ? Protože žádný renomovaný právník by ji nepodal protože ví, že vymáhat nárok na zboží či službu za kterou nebylo zaplaceno (jó ty jsi platil 0 - furt to zkouším platební kartou zaplatit 0 a nějak mi to nejde - musíš mne to naučit) je totální utopie a nesmysl, který nemá šanci na úspěch.

před 9 lety
Avatar uživatele riksy
riksy

Jó a ještě odpověď na to tvoje - kdo psal něco o placení. Tak, že by na té japonské stránce bylo něco o daru jsem si nevšiml. Nebo jak se nazývá něco zadarmo - je to dar né. A zatím žijeme v kapitalismu kde se za zboží či služby platí. To mělo být v komunismu - každému podle jeho potřeb.(jen nevím jak to ti komouši chtěli vykoumat - přeci by každý řekl, že potřebuje lambo nebo ferrari apod. a kdo by pak jezdil ve Škodovce - ty jsi specialista na ty dary - nevíš o tom něco jak by to fachčilo ?)

před 9 lety
dopitak

Ale ty tady pořád meleš o koze... Já přeci nic vymáhat nechtěl a ani nebudu. Jenom jsem namítl, že i Alitalia (něco) zrušila lety, u kterých jejich společnost vystavila boarding passy. Čili, lidi měli letenku, na kterou je do letadla pustili, protože byla platná. Jestli dar nebo koupě, o tom jsem se ale vůbec nebavil. A ty tady rozebíráš kdoví co. Tím bych to ukončil.

Přidat odpověď
před 9 lety
dopitak

"Jančura holt není Alitalia." Ne? A to, co v Alitalii prováděli v posledních pár měsících s těmi za nula japonskými lety do Itálie, o tom jsi nikdy neslyšel, že? .-)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nebuď novinář a uveď to na pravou míru. Vedle nulek byli šťastlivci co měli fajn týden v NY :P

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele mkamensky
mkamensky

Taky nam volali a tu rezervaci zrusili. Kazdopadne za pokus to stalo...

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele miki117
miki117

Tak bohužel před chvílí volala paní ze Student Agency že to byla chybná cena že dovolená stojí 16000 Kč. :(

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele riksy
riksy

Zdravím, tak kupujícím držím palce. Taky v takové akci koupeno před 2 lety Turecko s odletem z Německa přes dovolena.cz na cca stejnou dobu ovšem s polopenzí za přibližně totožnou cenu. A jak to dopadlo ? Zrušeno. Jančura holt není Alitalia.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele leitoro
leitoro

Nemohu najít informace o dopravě pro termín 30.8. až 11.9. Je také letecká doprava v ceně? Díky

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, tento příspěvek je na téma "zájezdy". Tedy pokud si hledal díky prokliku zde, tak bys měl mít komplet - leteckou dopravu, transfer a hotel.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam chceš!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam chceš!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?