Mapa

Kréta: 11 dní, 4*h, ALL In, odlet z Prahy - 5.100 Kč.

14 komentářů
2013-05-18T11:46:12+02:00

O akci

V tuto chvíli lze nalézt na serveru dovolena.cz nabídku na zájezd na Krétu za 5.100 Kč! Cena by nebyla až tak zajímavá, ale jedná se o 4* hotel Mythos Palace and Spa s ALL INCLUSIVE stravováním a to vše po dobu 11 dní. Navíc je odlet z Prahy, kde obdržíte parkování na letišti zdarma u GOparking.

NEAKTUÁLNÍ: Netrvalo ani 15 minut od zveřejnění a nabídka byla vyprodána! Lovcům přeji úspěšný konec.

 • Rezervujte ihned na dovolena.cz/recko (nezávazná rezervace)
 • Termíny:
  • 10. - 20.7. za 5.100 Kč
  • 31.7. - 10.8. za 5.640 Kč
  • 21. - 30.8. za 5.700 Kč
  • 30.8. - 11.9. za 5.070 Kč
 • All Inclusive, 11 dní
 • Odlet z Prahy + parkování zdarma

Na 99% se jedná o chybně zadanou cenu. Je tedy možné, že rezervace nebude uznána, za zkoušku rozhodně nic nedáme!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-18T11:46:12+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal.knapik
michal.knapik
před 11 lety

Na krete doporučuju jih nebo vychod ostrova, sever se mi nelibil.

Avatar uživatele riksy
riksy
před 11 lety

Budeš asi úplně mimo. Alitalia splnila vše co bylo nad 0,01 EUR. Myslíš, že by to Jančura udělal. Nikdy. A ty by jsi dával něco úplně, ale úplně zadarmo. Nastuduj si trošku právo než napíšeš takovou hovadinu. Jenom ten pojem - zaplatit za něco nula. Dává ti to smysl ? Tato věta. Když se něco platí byť těch 0,01 EUR tak se platí. Ale jak se dá zaplatit 0 ? Napiš mi to prosím.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Pokud se tu chcete prát, klikejte aspoň na tlačítko "Odpovědět" :-)

dopitak
před 11 lety

1) Mně, co jsem napsal, smysl dává, ale ty asi neumíš číst. Kdo psal něco o placení? 2)Proč asi uznali lety za cent? Protože těch byl jen zlomek proti těm, které vyšly úplně zadarmo. 3) Nikdy by mě nenapadlo se domáhat něčeho, na co z morálního hlediska nemám právo, ale oni teda mohli aspoň zavolat nebo napsat a vysvětlit "nezlobte se, udělali jsme chybu, musíme to stornovat". Místo toho dělali mrtvýho brouka a pak poslali nějaký blábol o tom, že v systému nám visí letenky, které nejsou platné. Což byla blbost, protože jsme měli (a nejenom my) vytištěný boarding ticket. No a tu aféru na letišti, jak ve spolupráci s policajty lidi vydírali, to si média opravdu nevymyslela. Byla to nevinná poznámka, a Charman je z toho na infarkt...

Avatar uživatele riksy
riksy
před 11 lety

Neodpověděl jsi mi na mou otázku. Já ti kašlu na morální hledisko. Ptám se právně. Tebe asi pořád nedochází, že z právního hlediska nemáš šanci z někoho něco vymáhat za co jsi nezaplatil !!! Jó podle tebe jsi zaplatil 0. Proto byly zrušeny letenky za 0. Alitalia byla pevná v kranflecích, že potencionální žaloba nemá šanci na úspěch. Už tě vidím jak žádáš odškodnění a píšeš žalobu o náhradu za letenku za kterou si dle tebe zaplatil 0 (právně nezaplatil nic.) A teď k tomu zrušení letenek za 0 z ekonomického hlediska. I když by jich byly mraky tak to byly lety po Evropě. A náklady na letenku např. Praha - Miláno jsou zanedbatelné oproti letenkám, které stály 0,01 EUR a víc. To byly vesměs transatlantické lety kde jsou náklady x krát vyšší než na nějaký přískok po Evropě. Takže to, že byly zrušeny letenky po Evropě za 0 z důvodu počtu letenek jak si myslíš ty je totální ptákovina. Byly zrušeny z důvodů neotřesitelné pozice Alitalie v právu. Už to chápeš. Nebo proč se po tak dlouhé době zatím neobjevila žaloba na Alitalii ? Protože žádný renomovaný právník by ji nepodal protože ví, že vymáhat nárok na zboží či službu za kterou nebylo zaplaceno (jó ty jsi platil 0 - furt to zkouším platební kartou zaplatit 0 a nějak mi to nejde - musíš mne to naučit) je totální utopie a nesmysl, který nemá šanci na úspěch.

Avatar uživatele riksy
riksy
před 11 lety

Jó a ještě odpověď na to tvoje - kdo psal něco o placení. Tak, že by na té japonské stránce bylo něco o daru jsem si nevšiml. Nebo jak se nazývá něco zadarmo - je to dar né. A zatím žijeme v kapitalismu kde se za zboží či služby platí. To mělo být v komunismu - každému podle jeho potřeb.(jen nevím jak to ti komouši chtěli vykoumat - přeci by každý řekl, že potřebuje lambo nebo ferrari apod. a kdo by pak jezdil ve Škodovce - ty jsi specialista na ty dary - nevíš o tom něco jak by to fachčilo ?)

dopitak
před 11 lety

Ale ty tady pořád meleš o koze... Já přeci nic vymáhat nechtěl a ani nebudu. Jenom jsem namítl, že i Alitalia (něco) zrušila lety, u kterých jejich společnost vystavila boarding passy. Čili, lidi měli letenku, na kterou je do letadla pustili, protože byla platná. Jestli dar nebo koupě, o tom jsem se ale vůbec nebavil. A ty tady rozebíráš kdoví co. Tím bych to ukončil.

dopitak
před 11 lety

"Jančura holt není Alitalia." Ne? A to, co v Alitalii prováděli v posledních pár měsících s těmi za nula japonskými lety do Itálie, o tom jsi nikdy neslyšel, že? .-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Nebuď novinář a uveď to na pravou míru. Vedle nulek byli šťastlivci co měli fajn týden v NY :P

Avatar uživatele mkamensky
mkamensky
před 11 lety

Taky nam volali a tu rezervaci zrusili. Kazdopadne za pokus to stalo...

Avatar uživatele miki117
miki117
před 11 lety

Tak bohužel před chvílí volala paní ze Student Agency že to byla chybná cena že dovolená stojí 16000 Kč. :(

Avatar uživatele riksy
riksy
před 11 lety

Zdravím, tak kupujícím držím palce. Taky v takové akci koupeno před 2 lety Turecko s odletem z Německa přes dovolena.cz na cca stejnou dobu ovšem s polopenzí za přibližně totožnou cenu. A jak to dopadlo ? Zrušeno. Jančura holt není Alitalia.

Avatar uživatele leitoro
leitoro
před 11 lety

Nemohu najít informace o dopravě pro termín 30.8. až 11.9. Je také letecká doprava v ceně? Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Ahoj, tento příspěvek je na téma "zájezdy". Tedy pokud si hledal díky prokliku zde, tak bys měl mít komplet - leteckou dopravu, transfer a hotel.

Další akce