Jak akci využít?

Započít cestu po jihovýchodní Asii můžete návštěvou města, které Vás ohromí svou multikulturní atmosférou, nejznámějšími mrakodrapy Petronas Towers či jeskyněmi Batu Caves. Z Kuala Lumpur je to již jen kousek na souostroví 99 ostrovů Langkawi či přírodou okouzlující Bornero!

Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur zakoupíte za 400€ / 10.345 Kč s nejlepšími aeroliniemi Evropy - Turkish airlines.

  • Rezervuj nyní na turkishairlines.com za 400 EUR
  • rezervace v CZK na cestujlevne.com/letenky za 10.515 Kč
  • Cestovní období do srpna 2014
  • Prodej do aktualizace tarifu (nejedná se o promo, ale nestandardně naceněný tarif)
Dostupné routingy: Vízum do Malajsie občané ČR, SR nepotřebují. Bezvízový styk platí po dobu 90 dní, případně 30 dní v malajské části Bornea.

Autobusem do Budapešti pojedeme již za 680 Kč / zpáteční jízdné, využijeme-li včasného nákupu u společnosti Eurolines.

letenky kuala lumpur

S AirAsia letíme dál

Absolutně nejlevnější možnost, jak pokračovat nejen do plážových destinací Malajsie je při nákupu letenek u společnosti AirAsia. Tato společnost patří k nejlepším lowcost aerolinkám na světě a dopraví Vás po Asie za obdobné ceny, jako nabízí v Evropě Ryanair.

Vyzkoušejte například Langkawi či Borneo – Kota Kinabalu nebo ráj potápěčů a šnorchlistů Mabul.

Kde se ubytovat v Kuala Lumpur se dočtete například v naší diskuzi – ubytování Kuala Lumpur.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jurda

Zdarvím ja jsem koupil tento tarif včera večer a zaplatil online.Chci se zeptat zda je možné,že nám ještě zruší letenky.Letenky nám přišly včera kolem 22 hod.Díky za zeakci.

před 6 lety
David Eiselt

Ahoj Jirko, když už máš letenky vystavené, tak je nepravděpodobné, že by ti je zrušili. To je výhoda platby online ;) Rezervaci můžeš zkouknout zde https://www.viewtrip.com/VTHome.aspx

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele martinsmid
martinsmid

Objednal jsem tento tarif z Budapeště, vložil jsem peníze včas na účet české spořitelny a až potom to stornovali s tím, že chtějí doplatit 4400 na osobu, nebo že mi vrátí peníze. Prý turci odhalili chybu. Akorát mě zaráží, že to vše proběhlo až po vložení peněz na účet!!!!! VELKE ZKLAMANI

před 6 lety
David Eiselt

Proto je vždy lepší platit online převodem. Rezervace mohou být rušeny, není totiž uskutečněn obchod a letenky nejsou ještě vystaveny. Vše bylo odhaleno dle vývoje k tarifu, nikdo nečekal na to, až vložíš peníze ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele stanic8
stanic8

Je to možné nějak zkombinovat s cestou na Filipíny (Manila) - např. týdenní stopover? Případně kolik by stály letenky Kuala Lumpur-Manila a zpět? Jednalo by se mi o květen 2014.

před 6 lety
Avatar uživatele fevlad
fevlad

tarif je už neaktuálny...563eur

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 12%
A už tam budem?
ušetříš až 23%
A už tam budem?
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
4569 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie