Léto 2015: letenky z Mnichova na Kypr - 2.687 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

S leteckou společností Aegean můžete v létě vyrazit nejen z Prahy na Krétu - 3.867 Kč a řecké ostrovy - 4.079 Kč, ale také z Mnichova na euroasijský ostrov Kypr, který vám může nabídnout jak krásné pláže pro odpočinek, tak velké množství různých turistických tras pro aktivní dovolenou v podobě trekingu. Zpáteční letenky na Kypr je možné zakoupit na letní sezónu 2015 již za 2.687 Kč. Při cestě je také možné využít stop-over v Soluni a prohlédnout si město.

V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a váze do 8 kg.

  • Ubytování na Kypru můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si v případě zájmu můžete sjednat zde >>
  • Pokud dáváte přednost organizované dovolené, více informací naleznete zde >>

Stop-over v Soluni

Součástí cesty na Kypr může být stop-over v Soluni, kde si můžete prohlédnout město za několik hodin, anebo zde i přenocovat. V Soluni navštivte Bílou věž, která se také stala symbolem města a v kde nyní sídlí Byzantské muzeum. Ubytování v Soluni můžete porovnat zde >>.

Proč navštívit Kypr?

Ostrov Kypr je rozdělen na dvě části (Severokyperská turecká republika a Kyperská republika), které jsou od sebe odděleny Zelenou linií. Příroda na Kypru je opravdu bohatá a jedinečná. Naleznete zde endemické květiny, které nerostou jinde na světě, 20 druhů orchidejí, ale ostrov je také hnízdištěm želv. Co se týče pláží, čeká na vás více než 45 pláží, které se mohou pyšnit modrou vlajkou, tedy oceněním pro jejich čistotu a bezpečí. Pro aktivní dovolenou je vhodné vybrat si jednu z mnoha turistických tras, které přes ostrov vedou, nebo vyrazit za památkami do Larnaky či hlavního města Nikósie.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]Soluň[/zeme][mezikrok][prg][skg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Markéto, do města Paphos se busem dá dostat: http://www.rome2rio.com/s/Larnaca/Paphos

Avatar uživatele nivnicanka1

Zdravím, a do města Paphos, by takhle levné letenky na léto nebyly?Jako dá se tam dostat busem z Larnaky, ale je to cca 140km z tama ještě.. Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Všude dobře, co doma!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kypr  

Křišťálově čisté moře a neodolatelné jídlo

Ostrov Kypr se nachází ve východní části Středozemního moře. Jeho sousedy jsou na severu Turecko, na východě Sýrie a Libanon, a na jihu Izrael a Egypt.

Kypr se pyšní až 300 slunečnými dny ročně, což z něj činí ráj pro milovníky moře a slunce. Pobřeží lemují nejkrásnější pláže v Evropě a na své si rozhodně přijdou i milovníci vodních sportů. Útesy a zátoky vám odkryjí nezapomenutelné výhledy. Pokud by vám bylo až příliš teplo, vydejte se do hor a vychutnejte si Souvlaki v jedné z mnoha horských vesniček.

Kypr si užijí jak milovníci diskoték, tak i lidé zajímající se o historii. Kypr je také vyhlášený svou výbornou kuchyní a vínem.

Průvodce pro Kypr