Kypr

Léto 2015: letenky z Mnichova na Kypr - 2.687 Kč.

2 komentáře
2014-09-25T14:06:11+02:00

O akci

S leteckou společností Aegean můžete v létě vyrazit nejen z Prahy na Krétu - 3.867 Kč a řecké ostrovy - 4.079 Kč, ale také z Mnichova na euroasijský ostrov Kypr, který vám může nabídnout jak krásné pláže pro odpočinek, tak velké množství různých turistických tras pro aktivní dovolenou v podobě trekingu. Zpáteční letenky na Kypr je možné zakoupit na letní sezónu 2015 již za 2.687 Kč. Při cestě je také možné využít stop-over v Soluni a prohlédnout si město.

V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a váze do 8 kg.

  • Ubytování na Kypru můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si v případě zájmu můžete sjednat zde >>
  • Pokud dáváte přednost organizované dovolené, více informací naleznete zde >>

Stop-over v Soluni

Součástí cesty na Kypr může být stop-over v Soluni, kde si můžete prohlédnout město za několik hodin, anebo zde i přenocovat. V Soluni navštivte Bílou věž, která se také stala symbolem města a v kde nyní sídlí Byzantské muzeum. Ubytování v Soluni můžete porovnat zde >>.

Proč navštívit Kypr?

Ostrov Kypr je rozdělen na dvě části (Severokyperská turecká republika a Kyperská republika), které jsou od sebe odděleny Zelenou linií. Příroda na Kypru je opravdu bohatá a jedinečná. Naleznete zde endemické květiny, které nerostou jinde na světě, 20 druhů orchidejí, ale ostrov je také hnízdištěm želv. Co se týče pláží, čeká na vás více než 45 pláží, které se mohou pyšnit modrou vlajkou, tedy oceněním pro jejich čistotu a bezpečí. Pro aktivní dovolenou je vhodné vybrat si jednu z mnoha turistických tras, které přes ostrov vedou, nebo vyrazit za památkami do Larnaky či hlavního města Nikósie.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]Soluň[/zeme][mezikrok][prg][skg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-25T14:06:11+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce