Réunion

Lagos, Nairobi, Dar Es Salaam a St. Denis - 11.980 Kč.

3 komentáře
2015-02-18T10:43:56+01:00

O akci

Pro celoroční dovolenou v teplých krajích nemusíte nutně vždy směřovat do oblastí jihovýchodní Asie. Slunce, písčité pláže a exotickou faunu i floru nabídnou též země v oblasti rovníkové Afriky. Na výběr máte kromě klasiky v podobě keňského Nairobi či tanzanského Dar Es Salaamu také ne příliš turisty známou oblast v nigerijském Lagosu. Pomyslnou třešničkou na dortu je St. Denis nacházející se na panenském ostrově Reunion.

Zpáteční letenky jsou dostupné s odletem z Prahy a přestupy v Paříži či Amsterdamu po celý rok.

  • Cestovní období do 10.12.2015 vyjma letních prázdnin
  • Prodej do 04.03.
V ceně je samozřejmostí občerstvení po celou dobu letu a odbavené zavazadlo do 23 kg. Při cestách do Nairobi, Lagosu máte v ceně zavazadla dvě. Některé lety můžete zvolit s celodenní pauzou.

Vízum do Keni a Tanzánie obdržíte po příletu na letiště, a to za poplatek 50$. Na Reunionu si vystačíte s občanským průkazem. Při cestách do Nigérie je nutné zařídit vízum před odletem na některém ze zastupitelských úřadů, na letišti vízum získat nelze.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-02-18T10:43:56+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele exetera
exetera
před 9 lety

Díky, znamenám si :-) (PS: 4ks na Réunion koupeny na říjen/listopad)

Avatar uživatele exetera
exetera
před 9 lety

Ahoj Dave, chodí mi od AF/KLM newsletter - např. AF mělo minulý týden valentinskou akci, kde už byl Réunion za 16,900 (a navíc i Martinique, Guadeloupe a Bogotá za stejnou cenu). Chtěl jsem dát echo na cestujlevne.com, ale nevím, jak administrátory kontaktovat mimo facebook?

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 9 lety

Ahoj Jirko, můžeš nám napsat mail ;-) redakce@cestujlevne.com.

Další akce