Nigérie

Lagos, Nigérie - 9.344 Kč.

0 komentářů
2013-06-14T14:24:45+02:00

O akci

Vedle letenek do Dakaru - 7.583 Kč nabízí španělská Iberie také výhodné lety do Nigerijské republiky, tuto cestu však doporučuji jen zkušeným cestovatelům! Nigérie je dlouhodobě jedna z nejzkorumpovanějších zemí světa a rizika návštěvy nejsou zanedbatelná. Letenky jsou dostupné na trase Benátky - Lagos - Londýn za 9.344 Kč. Fanoušky létání jistě potěší možnost zvolit návrat na letiště London City. Před svou cestou do Nigérie však počítejte s následujícím, je nutné:

  • mít očkování proti žluté zimnici + mezinárodní očkovací průkaz,
  • vyřídit si vízum, pro které se musí jet do Varšavy,
  • přečtěte si prosím doporučení pro turisty od MZV.
Stále uvažujete nad cestou do této země? Zde jsou informace k letenkám:
  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Maximální délka pobytu 1 mesíc
  • Cestovní období: 15.září - 5.prosince 2013

Víza do Nigérie

Vízum si vyřídíte podáním online formuláře a zaplacení poplatku ve výši 88$ a následné sjednání schůzky na ambasádě ve Varšavě. Ve Varšavě zaplatíte 150 zlotých jako administrativní poplatek a na oplátku obdržíte vízum. Do Varšavy se dopravíte např. se společností Polskibus. Diskuze k vízům na hedvábnástezka.cz

Přípoje Benátky / Londýn

Do Benátek doletíte se společností Wizzair, je však nutné přejet z letiště Treviso (TSF) na hlavní letiště Benátek, případně využijte přímé lety do Venice (VCE) se společností AirOne.

Letenky z Londýna zakoupíte okolo 800 Kč do Prahy, Brna, Ostravy či Bratislavy se společností Ryanair, Wizzair nebo easyJet.

Hotely v Lagosu

"V Lagosu se nachází pouze tři hotely odpovídající evropským normám. Jedná se o Eko Meridian Hotel a Federal Palace, umístěné v relativně bezpečné čtvrti Victoria Island a Moorhouse (síť Sofitel). Při pobytu v jiném než v doporučených hotelech je nutno zvážit míru rizika."  zdroj: mzv.cz

Byli jste v Nigérii? Uvítáme Váš cestopis či pouze fotografie - kontakt info@cestujlevne.com

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-14T14:24:45+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce