Last-minute letenka (odlet 5.4.) z Prahy na Zanzibar - 9.990 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Cestovní kancelář ESO Travel letos příliš svými nabídkami charterových letenek neoslnila a nabízí pouze v závěru sezony pár míst na Zanzibar. Využít je můžete k 10 denní cestě na tento slunný ostrov v Tanzanii, kde víza obdržíte po příletu a ubytování po celý pobyt vychází od 3.500 Kč za osobu.

Bohužel se vývoj trhu cestovních kanceláří zastavil před revolucí a budete tedy muset letenky rezervovat telefonicky / emailem. Zda je někdo o víkendu dostupný bohužel nevím.

  • Letenky Praha - Zanzibar za 9.990 Kč rezervuj na esotravel.cz
  • Kompletní zájezd z této nabídky stojí 18.990 Kč (2* se snídaní) rezervuj >>
  • Termín: 5. - 15.4. 2016
  • Nabídka ubytování v tomto termínu (může se lišit dle času příletu)
V ceně je zavazadlo do 15 kg a občerstvení během letu.

Před cestou

Vízum

Cena víza do Tanzanie činí 50 eur, vyřídíte jej po příletu na mezinárodní letiště na Zanzibaru.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marek

to poleti tvs?

Avatar uživatele lukas

Ano, TVS4156 a zpět TVS4157

Avatar uživatele lsd

Plus je tam mezipřistání v Hurghádě.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

A už tam budem?

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam jsi ještě nebyl!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Tanzanie  

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie