Jak akci využít?

Foto: Bozaltan / wikipedia

Počasí se nám nechce umoudřit a Sluníčko ne a ne vylézt z poza mraků. V tom případě nezbývá nic jiného než mu letět naproti. Využijte last minute zájezdů s odletem z Vídně a načerpejte sílu. V ceně 6.598 Kč budete mít autobusovou dopravu na letiště / parkování na letišti + letenky + transfer + 7 nocí v 3*hotelu a k tomu navrch stravování po celý den formou ALL INCLUSIVE.

V nabídce je několik hotelů, odlet za menší příplatek můžete zvolit taktéž z Drážďan nebo Mnichova. Pobyt v 4* hotelu začíná na ceně 7.123 Kč.

  • Rezervujte na dovolena.cz/turecko
  • Termín zájezdu: 10. - 17.dubna (od středo do středy)
  • Bonus k zájezdu: parkování na letišti v Mnichově nebo doprava autobusy Student Agency z různých měst v ČR zdarma
Hotely jsou umístěny v oblasti Alanya, případně Side - kde najdete zbytky z Chrámu Apollo a samozřejmostí jsou nádherné písčité pláže, které navíc v tomto období budou poloprázdné! Teploty v dubnu se pohybují okolo 22°C - počasí Side.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 23%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 52%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 27%
Tam to bude krásný!
4529 starších akcí