Mapa

Last minute Turecko: 4*hotely, All inclusive - 6.032 Kč.

0 komentářů
2013-03-31T20:14:51+02:00

O akci

Foto: Bozaltan / wikipedia

V tento moment můžete rezervovat spoustu last minute zájezdů do Turecka. Německé cestovní kanceláře zahájily výprodeje a ceny tlačí na velmi zajímavé hodnoty. V kombinaci s prodejcem dovolena.cz, který nabízí ke všem zájezdům s odletem z Německa, Rakouska dopravu nebo parkování na letišti zdarma, se stává nabídka ještě lákavější. Odlety jsou již za 2 dny!
  • Rezervace na dovolena.cz/lastminute-turecko
  • Termíny:
    • 2.-9.dubna (většina hotelů, odlety z Drážďan, Mnichova)
    • 3.-10.dubna (Hotel Seher Resort Spa, odlet z Mnichova)
    • 13.-20.dubna (Hotel Seher Resort Spa, odlet z Vídně)
  • V ceně: doprava na letiště (při odletu z Drážďan je doprava do města!), letenky, transfer na hotel, ubytování v 4* hotelu s All Inclusive
Destinace se nacházejí v oblasti Turecké riviéry. Jmenovitě se jedná o Alanya, Kemer, Konakli a Side. Pokud sháníte informace o těchto destinacích, naleznete je právě v odkazu v názvu.

Teploty v Turecku se pohybují již okolo krásných 25°C.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-31T20:14:51+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce