Lednové zpáteční letenky z Ostravy do Londýna - 538 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Na novoroční výprodeje do nejznámějších nákupních center v Londýně vás právě zve letecká společnost Ryanair. Na několik málo termínů ke konci ledna příštího roku můžete zakoupit zpáteční letenky z ostravského letiště Leoše Janáčka do Londýna za 538 Kč!

  • Ostrava ⇄ Londýn za 538 Kč rezervujte na www.ryanair.com
  • Termíny: 19, 23, 24 a 26. leden 2016
V ceně jako vždy máte pouze příruční zavazadlo. Ryanair však umožňuje přepravit 2 kusy o rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Z letiště do Londýna

Z letiště Stansted se do centra Londýna dopravíte levně a pohodlně autobusy easybus.co.uk, případně vlaky Stansted Express s o něco vyšší cenou. Nejlevnější autobusové jízdenky začínají na 1 libře při včasném nákupu, což se pro náš termín naprosto hodí.

V rámci delších vzdáleností se městem pohodlně přepravíte pomocí londýnského metra.

Ubytování v Londýně

Ubytování můžete srovnat na hotely.cestujlevne.com/londyn, případně vybrat s klasické nabídky na Booking.com nebo si pronajmout soukromý apartmán skrz službu airbnb.cz.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bapi

chtěla bych se zeptat, mám londýn 21-26.1. píšete, že při časném nákupu se dá koupit jízdenka na autobus kolem 1 libry, nepodařilo se mi nic takového najít. děkuji za případný tip.

Avatar uživatele lukas

Pokud nejsou ani na okolní dny, tak je potřeba počkat na nějakou akci.

Avatar uživatele bapi

Děkuji. A ještě bych se chtěla zeptat, kde najdu nějaké informace třeba o zavazadlech u raynairu. co mam v ceně letenky

Avatar uživatele lukas.svrcek

Včera večer ještě byla nabídka v některých termínech aktuální.

Avatar uživatele jatun

Dobrý den, píšete že zpáteční letenka je za 538kč, ale když jsem si to chtěl rezervovat tak je na ryanair.com za 1378kč, jak je to možné? Děkuji

Avatar uživatele lukas

Jednoduché vysvětlení: Jednosměrky za 269 Kč jsou vyprodané :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

Hurá za zážitky!

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

Hurá za zážitky!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království