Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zpáteční letenky z Bratislavy do anglické metropole Leeds nabízí aerolinie Ryanair během ledna v přepočtu za 705 Kč. Na výběr jsou dva prodloužené víkendy od pátku do pondělí, které poslouží i k rychlé návštěvě okolních měst v čele s Yorkem či Manchesterem. Jízdenky zakoupíte za 1 libru, viz níže.

  • Bratislava – Leeds za 26 € / 705 Kč rezervuj >>
  • Termíny: 20–23. a 27–30.leden 2017
Aktuálně je více než 6 míst na každém letu a s sebou na palubu si sbalte do zavazadla o maximálních rozměrech 50 x 40 x 25 cm.

Z letiště jezdí autobusové linky do všech koutů oblasti West Yorkshire. Jednorázové jízdné stojí 3,60 GBP nebo 6 GBP na celý den.

Při hledání ubytování v Leedsu počítejte s cenou okolo 1.300 Kč za noc.

Z Leedsu dále za 1 libru

Autobusový dopravce Megabus nabízí jízdenky napříč Anglií za 1 libru. Aktuálně můžete stále zakoupit takto výhodné jízdenky i na výše zmiňované víkendy a naplánovat si tak třeba celodenní výlet z Leedsu do Yorku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pickahk
pickahk

Megabus jsem v termínu nenašel a nevýhodněji vychází vlak za 3GBP/jízda přes https://www.crosscountrytrains.co.uk/. Jinak díky

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
To musíš vidět!
Barcelona
ušetříš až 70%
Tam jsi ještě nebyl!
Barcelona z Prahy během října
1 065 Kč
2022-06-29T10:43:09+02:00 3 komentáře
5511 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království