Jak akci využít?

Zpáteční letenky z Bratislavy do anglické metropole Leeds nabízí aerolinie Ryanair během ledna v přepočtu za 705 Kč. Na výběr jsou dva prodloužené víkendy od pátku do pondělí, které poslouží i k rychlé návštěvě okolních měst v čele s Yorkem či Manchesterem. Jízdenky zakoupíte za 1 libru, viz níže.

  • Bratislava – Leeds za 26 € / 705 Kč rezervuj >>
  • Termíny: 20–23. a 27–30.leden 2017
Aktuálně je více než 6 míst na každém letu a s sebou na palubu si sbalte do zavazadla o maximálních rozměrech 50 x 40 x 25 cm.

Z letiště jezdí autobusové linky do všech koutů oblasti West Yorkshire. Jednorázové jízdné stojí 3,60 GBP nebo 6 GBP na celý den.

Při hledání ubytování v Leedsu počítejte s cenou okolo 1.300 Kč za noc.

Z Leedsu dále za 1 libru

Autobusový dopravce Megabus nabízí jízdenky napříč Anglií za 1 libru. Aktuálně můžete stále zakoupit takto výhodné jízdenky i na výše zmiňované víkendy a naplánovat si tak třeba celodenní výlet z Leedsu do Yorku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pickahk
pickahk

Megabus jsem v termínu nenašel a nevýhodněji vychází vlak za 3GBP/jízda přes https://www.crosscountrytrains.co.uk/. Jinak díky

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Jedem!
ušetříš až 28%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 28%
Honem, dokud jsou místa!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
Hurá za zážitky!
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království