Poznaň

Leo Express – prázdninové jízdenky 1+1 zdarma do Varšavy, Vídně, Lvova a dalších – 95 Kč.

17 komentářů
2016-05-31T20:10:21+02:00

O akci

Konkurenční boj vlakových a autobusových dopravců v českých končinách nezná konce, z toho se pochopitelně radují už dost zhýčkaní zákazníci, kteří cestují na velké vzdálenosti doslova za pár korun. Příkladem může být spojení z Prahy do ukrajinského Mukačeva, na nějž zakoupíte jízdenku v promo tarifu za necelých čtyřistakorun. Ti zasvěcení již vědí, že se jedná o černozlatého mladého dopravce Leo Express, u kterého cestující zaznamenávají neustálé změny a především rozšiřování sítě o nové linky.

Nové linky do Polska, Rakouska a na Ukrajinu

Zatímco na kolejích Leo Express spíše stagnuje, v autobusové dopravě zažívá nebývalý boom. Důkazem jsou nově oznámené autobusové linky z Bohumína do Varšavy a z Parndorfu do ukrajinského Lvova. Linka do Lvova bude každý den vyjíždět z rakouského Parndorfu se zastávkami na letišti ve Vídni, v centru Vídně, dále autobusy zastaví v Brně, Olomouci, Ostravě, Bohumíně, Katovicích, Krakově a také v metropoli Podkarpatského vojvodství, v historickém Řešově. Autobusy na trase z Bohumína do Varšavy budou zastavovat v Katovicích, Čenstochové a také na hlavním varšavském Letišti Frédérika Chopina.

Akce 1+1 jízdenka zdarma!

Jsou to příjemné novinky, co říkáte? Ještě příjemnější je akce 1+1, kterou Leo Express na znamení nových linek spustil, v té zakoupíte do konce července dvě jízdenky za cenu jedné. Máte-li v plánu vyrazit během letních prázdnin do Polska, Rakouska či na Ukrajinu, neváhejte. Největším majstrštykem jsou jízdenky z Prahy do Lvova, zpáteční pro dvě osoby pořídíte za senzačních 1.120 Kč, tedy 560 Kč za osobu. Z Prahy do Vídně a zpět se ve dvou dostanete za 482 Kč, tedy za fantastických 241 Kč za osobu.
  • Jízdenky 1+1 zdarma od 95 Kč rezervujte na le.cz
  • Platí pro destinace: Brno, Čenstochová, Lvov, Parndorf, Řešov, Varšava, Varšava letiště, Vídeň, Vídeň letiště
  • Cestovní období 30. června - 31. července
Druhá jízdenka zdarma bude automaticky načtena při zadání dvou dospělých cestujících. Nejedná se o jízdenky v tarifu Promo, proto je můžete libovolně stornovat s navrácením platby v původní výši ve formě Leo korun.

Prázdninové neomezené cestování vlaky ČD

Pokud byste si chtěli užít neomezené cestování po celé České republice, využijte prázdninovou nabídku Českých drah, které nabízejí dvě varianty celostátních jízdenek, a to na 7 nebo 14 dní. Základní cena je 790 a 1.190 Kč, pro držitelé In-karet a ISIC jsou ceny o 100 Kč nižší.

Zdroj: https://www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/jizdne-a-slevy/-26881/

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-05-31T20:10:21+02:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele natalijaardan
natalijaardan
před 7 lety

Nepojede někdo do Lvova 21 nebo 22.7.2016? rada bych využila akce 1+1 zdarma.Děkuji za odpovědi.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Leo snad zrušil všechny kombinované spoje - jejich strategie jim trochu nevyšla :(

Avatar uživatele Marek _2
Marek _2
před 7 lety

Právě se vracíme konkurenční společností z víkendu ve Vídni. Mysleli jsme, že po cestě tam, to nemůže být horší. 6,5 hodiny čekání v Olomouci a 7,5hod zpoždění celkem. Na zpět napsali email 51min, že se spoj ruší, každý má v zahraničí data? Přitom ráno mi na infolince tvrdili, že je vše ok. Jinak řidiči Ukrajinci, Steward se s nimi nedomluvil, jízda na červenou, bloudění, kupování dálniční známky, zastávky na cigára atd?

Avatar uživatele adelahomolova
adelahomolova
před 7 lety

Tak to máme stejnou zkušenost. Nám teda ani nikdo nepsal, že se spoj ruší,prostě nejel (hlavně nejel z Erdbergu, což jsme zjistily až na to nádraží,kde nám řekli v okýnku, že s leem nemají smlouvu). Takže jsme po 20 minutovém čekání, kdy jsme vlastně nevěděli,kde čekat (infolinky ani po půl hodině nereagovala) a naskočily jsme na konkurenci. Teď řešíme náhradu a plánujeme nahlásit je na čoi. Tak se můžeme třeba spojit :)

Avatar uživatele v.simik
v.simik
před 8 lety

Cau, poradim trik na LE. Maji ted akci na promo jizdenky Zlin-Praha za 149kc. Zlin-Prerov se jede busem a Prerov-Praha vlakem. Kolikrat je tato cena i o polovinu nizsi nez cena za trasu Prerov-Praha nebo Olomouc-Praha. Staci si tedy koupit jizdenku Zlin-Praha a nastoupit v Prerove nebo Olomouci.

Avatar uživatele martkawa
martkawa
před 8 lety

Pokud by to bylo vlakem,tak by to bylo zajimave,treba ten lvov,ale vetsi cast cesty travit v busu a po UA silnicich.Nesmysl.14 hodin pekla. Skoda

Avatar uživatele maf470
maf470
před 8 lety

po UA sa ide minimalne, je to blizko hranic s PL

Avatar uživatele chris_oldfield
chris_oldfield
před 8 lety

ahoj, neví někdo jaký je rozdíl v business class u jejich autobusů , na webu jsem našel jen info k vlakům.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Michale, psal jsem jim na FB, byznys sekce má údajně více místa na nohy a nabídku občerstvení - zdarma :-) Uvidíme, otestuju v červenci z Varšavy :-)

Avatar uživatele chris_oldfield
chris_oldfield
před 8 lety

super, díky za info :)

Avatar uživatele bast1
bast1
před 8 lety

Ahoj :-) Chci se zeptat na nějakou levnou letenku Praha-Varšava. Poslední víkend v srpnu. Tohle je super nabídka, ale nechce se mi pri pobytu na víkend trávit půl doby na cestě. Tak by mě zajímalo, zda je možnost nějaký akce či chyby. Hází mi to kolem 3500 na osobu. Děkuji M. Děkuju

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Zcela standardní cena na byznys lince :) nižší nečekej.

Avatar uživatele vorozcova.jana
vorozcova.jana
před 8 lety

Zkusila bych vnitrostátní linku, třeba Wroclaw Varšava.

Avatar uživatele SDAN
SDAN
před 8 lety

O něco rychlejší a pohodlnější alternativou autobusu je vlak. Možností je několik za den, jako příklad uvedu: Praha (6:24) - Warszawa (14:05) Cena v předprodeji (začíná 60 dní před odjezdem) je 662Kč + 83Kč místenka Nebo noční spojení: Praha (22:00) - Warszawa (6:49) Cena opět 662Kč + 83Kč za místenku nebo 259Kč za komfortněší lehátko a 386Kč za lůžko. Nákup jízdenek probíhá online: https://www.cd.cz/eshop/

Avatar uživatele anna.zahalkova
anna.zahalkova
před 8 lety

Ahoj, bohužel za tu cenu už nic do Lwowa nemůžu najít. Je možné, že to je už vyprodané, nebo prostě neumim hledat? :D

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Anno, vidím třeba 19.(26.)-23.(30.) července

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Za mě každý den +- 600 Kč :)

Další akce