Letenky: Abú Dhabí, SAE - 5.943 Kč.

Jak akci využít?

Pro všechny, kterým nedělá problém byrokratický vstup do Spojených Arabských Emirátů přináším akci na lety z Prahy do Abú Dhabí s návratem do italských Benátek. Konečná cena za letenku v takovém případě činí 5.943 Kč. Mnohem zajímavější však bude tarif na trase Praha - Abú Dhabí - Milán za 6.059 Kč a to především z častějších spojů a hlavně levnějších zpět do Prahy.

Příklad rezervace Praha - Abú Dhabí - Benátky za 5.943 Kč

Příklad rezervace Praha - Abú Dhabí - Milán za 6.059 Kč

Tarif je dostupný do 5.září s maximálním pobytem 1 měsíc a minimálním nocí ze soboty na neděli. Lety jsou dostupné od 1.prosince 2012.

Z Benátek do Prahy lítá společnost AirOne, případně z letiště Treviso (TSF) do Prahy společnost Wizzair. Letenky zakoupíte v rozmezí 500 - 1.000 Kč. Naopak lety z Milána (MXP) s easyJetem, případně Bergama (BGY) s Wizzairem / Ryanairem, směřují nejen do Prahy, ale také Brna, Bratislavy a jiných letišť. Ceny začínají na 400 Kč a nepřesahují 700 Kč. Klasická letenka zpět do Prahy stojí více jak 9 tisíc.

Ačkoliv převládá názor drahých cen v SAE, opak je tomu pravdou. Dvoulůžkový pokoj ve 3* hotelu zakoupíte za 938 Kč / noc. Abú Dhabí - ubytování.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 25%
A už tam budem?
ušetříš až 23%
To bude jízda!
3809 starších akcí