Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro všechny, kterým nedělá problém byrokratický vstup do Spojených Arabských Emirátů přináším akci na lety z Prahy do Abú Dhabí s návratem do italských Benátek. Konečná cena za letenku v takovém případě činí 5.943 Kč. Mnohem zajímavější však bude tarif na trase Praha - Abú Dhabí - Milán za 6.059 Kč a to především z častějších spojů a hlavně levnějších zpět do Prahy.

Příklad rezervace Praha - Abú Dhabí - Benátky za 5.943 Kč

Příklad rezervace Praha - Abú Dhabí - Milán za 6.059 Kč

Tarif je dostupný do 5.září s maximálním pobytem 1 měsíc a minimálním nocí ze soboty na neděli. Lety jsou dostupné od 1.prosince 2012.

Z Benátek do Prahy lítá společnost AirOne, případně z letiště Treviso (TSF) do Prahy společnost Wizzair. Letenky zakoupíte v rozmezí 500 - 1.000 Kč. Naopak lety z Milána (MXP) s easyJetem, případně Bergama (BGY) s Wizzairem / Ryanairem, směřují nejen do Prahy, ale také Brna, Bratislavy a jiných letišť. Ceny začínají na 400 Kč a nepřesahují 700 Kč. Klasická letenka zpět do Prahy stojí více jak 9 tisíc.

Ačkoliv převládá názor drahých cen v SAE, opak je tomu pravdou. Dvoulůžkový pokoj ve 3* hotelu zakoupíte za 938 Kč / noc. Abú Dhabí - ubytování.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam jsi vždycky chtěl!
Sicílie
ušetříš až 59%
Jedem!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Hurá za zážitky!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam jsi vždycky chtěl!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty