Letenky: Bangkok / Phuket, Thajsko (srpen / září) - 8.694 Kč.

Jak akci využít?

Last minute letenky do Thajska za 349€ zakoupíte na stránkách belgického charterového dopravce Jetairfly.com

Zpáteční letenky za cenu 349€ (8.694 Kč) zakoupíte v následujících termínech:

odlet do Bangkoku -25.8. nebo 1.9.

odlet do Phuketu - 25.8.

s tím, že zpáteční let bude právě z Phuketu. V případě kombinace Bangkok / Phuket zakupte letenky jako One Way.  Případně v celém měsíci září lze letět z Bruselu do Phuketu a zpět za 399€ (9.914 Kč). Veškeré termíny i s cenou naleznete v náhledech. V ceně je zahrnuto zavazadlo o max. hmotnosti 25kg.

Do Bruselu vede nejsnadnější cesta přes Bratislavu, kde za letenky na letiště Charleroi (CRL) zaplatíte okolo 74€ (1.839 Kč). Nutností je však nocování v hotelu / hostelu / na letišti. Časy navazují na prohlídku Bruselu v sobotu dopoledne a v neděli po příletu zpět do Evropy máte čas akorát na přesun.

Další, o něco dražší může být let z Prahy s ČSA, kdy lety navazují přímo na linky do Thajska s tím, že letíte přímo na hlavní letiště v Bruselu a v ceně máte také zavazadlo do 23kg - cena za zpáteční letenku je 4.900 Kč. Oba přípoje jsou uvedeny pro konkrétní spoj 8.-23.9.

Pobyt v Thajsku už vyjde na pár šupů - hotely v Phuketu seženete pro 2 osoby za 254 Kč, snídani / oběd / večeři standardně za cca 30-50 Kč (komplet menu). Víza do Thajska pro pobyty do 30 dní nejsou potřeba vyřizovat, obdržíte je zdarma na letišti.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 35%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 27%
Hurá za zážitky!
3813 starších akcí