Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Last minute letenky do Thajska za 349€ zakoupíte na stránkách belgického charterového dopravce Jetairfly.com

Zpáteční letenky za cenu 349€ (8.694 Kč) zakoupíte v následujících termínech:

odlet do Bangkoku -25.8. nebo 1.9.

odlet do Phuketu - 25.8.

s tím, že zpáteční let bude právě z Phuketu. V případě kombinace Bangkok / Phuket zakupte letenky jako One Way.  Případně v celém měsíci září lze letět z Bruselu do Phuketu a zpět za 399€ (9.914 Kč). Veškeré termíny i s cenou naleznete v náhledech. V ceně je zahrnuto zavazadlo o max. hmotnosti 25kg.

Do Bruselu vede nejsnadnější cesta přes Bratislavu, kde za letenky na letiště Charleroi (CRL) zaplatíte okolo 74€ (1.839 Kč). Nutností je však nocování v hotelu / hostelu / na letišti. Časy navazují na prohlídku Bruselu v sobotu dopoledne a v neděli po příletu zpět do Evropy máte čas akorát na přesun.

Další, o něco dražší může být let z Prahy s ČSA, kdy lety navazují přímo na linky do Thajska s tím, že letíte přímo na hlavní letiště v Bruselu a v ceně máte také zavazadlo do 23kg - cena za zpáteční letenku je 4.900 Kč. Oba přípoje jsou uvedeny pro konkrétní spoj 8.-23.9.

Pobyt v Thajsku už vyjde na pár šupů - hotely v Phuketu seženete pro 2 osoby za 254 Kč, snídani / oběd / večeři standardně za cca 30-50 Kč (komplet menu). Víza do Thajska pro pobyty do 30 dní nejsou potřeba vyřizovat, obdržíte je zdarma na letišti.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Manchester
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Jedem!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Jedem!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko