Letenky během léta s ČSA do Liverpoolu & Birminghamu z Prahy - 3.315 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Nabídky letenek českého národního dopravce jsou bohužel málokdy hodny zveřejnění. Nicméně se najdou výjimky v podobě cenově zajímavých tarifů směrem na britské ostrovy, a to hlavně v žádaném letním období, kdy jsou ceny letenek řádně našponované i u nízkonákladových dopravců. U těch nejnižší cena do Manchesteru na červenec a srpen začíná na částce 3.200 Kč.

Máte-li v plánu cestovat do centrální Anglie především během letních prázdnin, levnější letenky z Prahy nikde neseženete. Nabídka se netýká Londýna, do kterého letenky zakoupíte díky velké konkurenci vždy výhodně.

Nejlevnější letenku lze sestavit v open-jaw provedení z Prahy do Liverpoolu a zpět z Birminghamu do Prahy.

  • Praha – Liverpool / Birmingham – Praha za 3.315 Kč rezervuj>>
  • Praha – Birmingham za 3.359 Kč rezervuj>>
  • Praha – Liverpool za 3.555 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: duben – říjen včetně letních prázdnin
  • Prodej do vyprodání nejlevnějších knihovacích tříd (W, S)
Odbavené zavazadlo do 15 kg v ceně letenky naleznete jen na trase z/do Liverpoolu. Pokud jste registrováni v OK Plus, můžete mít kufr o hmotnosti až 23 kg. Registraci do OK Plus můžete provést kdykoliv a zdarma. Poplatek za zavazadlo je v ostatních případech 420 Kč v jednom směru. Přeprava příručního zavazadla 55 × 45 × 25 cm je samozřejmostí.

Autobusy v Anglii za 1 libru

Pokud si vyberete nabízenou open-jaw letenku, jistě se budete shánět po levném spojení. Nejen mezi Liverpoolem a Birminghamem seženete v předprodeji jízdenky za libru šterlinků. Nejvíce tras naleznete z Manchesteru, do kterého z Liverpoolu taktéž dojedete za libru. Z Manchesteru se pak můžete vydat třeba do Skotska, librovou jízdenku koupíte do Glasgow a dál do Edinburghu apod.

Jízdenky zakoupíte u společnosti Megabus, aktuálně jsou v prodeji termíny jen do poloviny června. Jakmile dopravce vypustí nové termíny, vždy s nimi nabízí několik míst na většině tras právě za jednu libru.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království