Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

K cestám do Indie, konkrétně do Bombaje, můžete využít v zimní sezoně tarifu společnosti Turkish airlines. Zpáteční letenky z Prahy Vás tak vyjdou na 11.809 Kč. Odlétat můžete od 1.listopadu do 31.března 2013 a pobyt si zde můžete prodloužit až na 12 měsíců.  Rezervaci je nutné učinit před 17.srpnem. Letenky rezervujte online pomocí tohoto kalendáře. Pokud však chcete letět zpět v termínech, které zde nejsou zobrazeny, je nutné využít klasický vyhledávač. Nechť je příkladem odlet 10.února a zpět 13.června.

Ubytování v Bombaji Vás vyjde již na 469 Kč za dvoulůžkový pokoj a to vč. snídaně. Online rezervace hotelu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam jsi ještě nebyl!
Sofie
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To budou fotky!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indie
Indie

Země divů, příběhů a nekonečného objevování

Indická republika je největší zemí regionu jižní Asie. Hranice i historii sdílí s Pákistánem na západě, Nepálem, Bhútánem a Čínou na severu a Bangladéšem a Myanmarem na východě. Střechou Indie je Himálaj, přičemž její břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. 

Je důležité si uvědomit, že Indie není ani černá, ani bílá, ale že je barevná. Její krásou je diverzita, jejím kouzlem nespoutanost a schopnost cestovatele vždy nečím překvapit a uvést ho v údiv. Bohatá historie od dob Harappy přes Buddhu, mocné říše a jejich maharádže, sultány, nizámy a později koloniální doby plné rozvoje i úpadku, zanechala Indii nespočet dechberoucích památek a příběhů, které touží po obdivu výměnou za nezapomenutelné zážitky. Indie je dynamická země, která se zejména v posledních letech vyvíjí závodní rychlostí a cestovateli tedy nabízí jak komfort modernity, tak půvab dávných dob.

Při cestě do Indie se člověk musí připravit na to, že uvidí věci, které nebude chápat, budou mu připadat nesmyslné, dokonce i divné. Není však setkání s něčím takovým fascinující? Indie skrývá potenciál pro každého cestovatele, ať už jde o dobrodruha, klidného dovolenkáře, sportovce či objevitele. Přijdou si zde na své jak „lowcost“ výletníci, tak milovníci luxusu. Když má správný cestovatel oči i mysl otevřené, Indie se pro něj stane místem inspirace, poznání a hlavně jedinečných zážitků.

Průvodce pro Indie