Jak akci využít?

Cenově zvýhodněné tarify do Jižní Ameriky můžete nalézt skrz náš rezervační systém pro odlety z Mnichova i Vídně. Lety jsou operované společností Delta airlines a nejlevnější zpáteční letenky zakoupíte za 13.080 Kč, ceny se tvoří dle cílové destinace. Na cestu si můžete zabalit až do 2 kusů odbavených zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 17.prosince a 06.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Rezervace do 30.září
Brazílie

Argentina  (1 kus zavazadla) Víza do Brazílie, stejně tak do Argentiny, nemusíte vyřizovat. Bezvízový styk platí pro cesty do 90 dní. K využití těchto letenek je však nutné vlastnit elektronické povolení ke vstupu do USA - ESTA. Je možné také vložit jeden stopover v Atlantě zdarma.

Letenky umožňují podniknout cestu i na největší karnevalové slavnosti světa. Termín konání karnevalu v Rio de Janeiru je 28.02.-04.03.2014.

Jak do Vídně / Mnichova

Přímo k letištním terminálům jezdí autobusový dopravce Student Agency za cenu 1.000 Kč z Prahy / zpáteční cesta. Do centra měst je možné využít vícero dopravců, včetně Eurolines, ČD, DB nebo Flixbus.

Kde složit hlavu

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj! Obdobné ceny najdete i v dalších brazilských městech.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele isms
isms

A já bych měl zájem o Ekvádor!

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele adelka.mrazova
adelka.mrazova

Ahoj, malá otázečka nenašlo by se něco do Peru nebo Bolívie?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele myplzak
myplzak

Dobry den, at delam, co delam, pod tricet se nedostanu... V cem chybuji, poradite?

před 6 lety
David Eiselt

Stačí kliknout na výše uvedené odkazy?

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 26%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 47%
To musíš vidět!
ušetříš až 25%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 23%
Tam chceš!
4386 starších akcí
Zavřít boční panel
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie

Zavřít boční panel
Argentina

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina