Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cenově zvýhodněné tarify do Jižní Ameriky můžete nalézt skrz náš rezervační systém pro odlety z Mnichova i Vídně. Lety jsou operované společností Delta airlines a nejlevnější zpáteční letenky zakoupíte za 13.080 Kč, ceny se tvoří dle cílové destinace. Na cestu si můžete zabalit až do 2 kusů odbavených zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 17.prosince a 06.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Rezervace do 30.září
Brazílie

Argentina  (1 kus zavazadla) Víza do Brazílie, stejně tak do Argentiny, nemusíte vyřizovat. Bezvízový styk platí pro cesty do 90 dní. K využití těchto letenek je však nutné vlastnit elektronické povolení ke vstupu do USA - ESTA. Je možné také vložit jeden stopover v Atlantě zdarma.

Letenky umožňují podniknout cestu i na největší karnevalové slavnosti světa. Termín konání karnevalu v Rio de Janeiru je 28.02.-04.03.2014.

Jak do Vídně / Mnichova

Přímo k letištním terminálům jezdí autobusový dopravce Student Agency za cenu 1.000 Kč z Prahy / zpáteční cesta. Do centra měst je možné využít vícero dopravců, včetně Eurolines, ČD, DB nebo Flixbus.

Kde složit hlavu

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj! Obdobné ceny najdete i v dalších brazilských městech.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele isms
isms

A já bych měl zájem o Ekvádor!

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele adelka.mrazova_1
adelka.mrazova_1

Ahoj, malá otázečka nenašlo by se něco do Peru nebo Bolívie?

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele myplzak
myplzak

Dobry den, at delam, co delam, pod tricet se nedostanu... V cem chybuji, poradite?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Stačí kliknout na výše uvedené odkazy?

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
To budou fotky!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
A už tam budem?
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie

Zavřít boční panel
Argentina
Argentina

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina