Letenky Brazílie a Argentina (září-březen) - 13.080 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Cenově zvýhodněné tarify do Jižní Ameriky můžete nalézt skrz náš rezervační systém pro odlety z Mnichova i Vídně. Lety jsou operované společností Delta airlines a nejlevnější zpáteční letenky zakoupíte za 13.080 Kč, ceny se tvoří dle cílové destinace. Na cestu si můžete zabalit až do 2 kusů odbavených zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 17.prosince a 06.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 1 měsíc
  • Rezervace do 30.září
Brazílie

Argentina  (1 kus zavazadla) Víza do Brazílie, stejně tak do Argentiny, nemusíte vyřizovat. Bezvízový styk platí pro cesty do 90 dní. K využití těchto letenek je však nutné vlastnit elektronické povolení ke vstupu do USA - ESTA. Je možné také vložit jeden stopover v Atlantě zdarma.

Letenky umožňují podniknout cestu i na největší karnevalové slavnosti světa. Termín konání karnevalu v Rio de Janeiru je 28.02.-04.03.2014.

Jak do Vídně / Mnichova

Přímo k letištním terminálům jezdí autobusový dopravce Student Agency za cenu 1.000 Kč z Prahy / zpáteční cesta. Do centra měst je možné využít vícero dopravců, včetně Eurolines, ČD, DB nebo Flixbus.

Kde složit hlavu

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj! Obdobné ceny najdete i v dalších brazilských městech.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele isms

A já bych měl zájem o Ekvádor!

Avatar uživatele adelka.mrazova

Ahoj, malá otázečka nenašlo by se něco do Peru nebo Bolívie?

Avatar uživatele myplzak

Dobry den, at delam, co delam, pod tricet se nedostanu... V cem chybuji, poradite?

Stačí kliknout na výše uvedené odkazy?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie

Zavřít
Ikona pinu
Argentina  

Země stříbra

Tango, fotbal, maso – to je pravá a typická Argentina. Ale tahle země má daleko více co nabídnout. Skrývá v sobě přírodní krásy, ale i moderní projevy urbanismu. Jedinečné jsou pro tuhle zemi svatyně, zcela odlišné od ostatních. Milovníky masa potěší hovězí vyznačující se vysokou kvalitou. Sami Argentinci o sobě říkají, že jsou nejevropštějším národem celé Jižní Ameriky. Je to způsobeno italskými jídly a španělským jazykem.

Každý člověk si najde to, co ho okouzlí – horské vesničky i rušná města, příroda je zde rozmanitá. Najdete tu deštné pralesy, pampy se stády dobytka, velehory i ledovce. Národním mottem je „En Union y Libertad“ – Jednota a svoboda.  

Průvodce pro Argentina