Letenky z Brna do Londýna - 558 Kč / 1.070 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Vydejte se na týden či pár dní do města evropského obchodu a zároveň hlavního města Anglie - Londýna. Spatřete typicky červené autobusy a telefonní budky, Big Ben či London Eye. Letenky do Londýna zakoupíte nejlevněji se společností Wizzair. Za cenu 558 Kč jsou však dostupné pouze poslední 2 místa. Vhod tak přijde i Ryanair s letenkami za 1.070 Kč. Výhodou je pak několika násobně vyšší počet dostupných termínů.

  • Rezervuj letenky Brno - Londýn za 558 Kč (wizzair.com)
  • Termín: 6.-13.11. nebo 11.-13.11. (pouze 2 místa)
  • Pouze pro členy WDC
Společnost Wizzair umožňuje přepravu zavazadla o rozměrech max. 42 x 32 x 25 cm. Oproti tomu Ryanair je více benevolentnější a umožní přepravit 2 kusy příručních zavazadel o max rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Wizzair přilétá na letiště Londýn Luton, o kterém najdete informace níže. Ryanair přistává na letišti Londýn Stansted, odkud pojedete do centra autobusy easyBus nebo Terravision.

[start][prilet]Luton[/prilet][mezikrok][ltn][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele hanik.k

Ahoj, chci se zeptat - když je odlet z letiště London Stansted v neděli v 6:30, jak se tam dá dostat? Nebo je lepší/možné zůstat na letišti už v sobotu v noci? Díky za odpověď

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Hanko, vyber si mezi společnostmi: http://www.terravision.eu/ a http://www.easybus.co.uk/. Jezdí přes celou noc.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království