Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro majitele platební karty Master Card Prepaid nabízí společnost Ryanair zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Bruselu (CRL). Kartu si zřídíte online na Money Bookers. Zbytečná cesta do Budapešti? Jak pro koho. Naskýtá se totiž možnost využít dnešní akce na ubytování v 3* hotelu Mercure Budapest Duna za 661 Kč na noc pro 2 osoby. Proč tedy neshlédnout při této příležitosti i Budapešť ?

Zpět k letenkám, za 598 forintů zakoupíte letenky na následující data:

Odlet z BUD: 3., 4., 9., 10., 11., 17., 22., 23., 25., 30. a 30. X

Návrat z CRL: 2., 3., 9., 15., 16., 18., 20., 21. a  22. X

Některé další termíny i mimo měsíc říjen naleznete za 599 forintů v jednom směru.

Do Budapešti směřuje většina autobusových dopravců (Orangeways, Eurolines), kde zpáteční jízdné nestojí nikdy více jak 800 Kč z Prahy. Při cestě zpět (nebo tam) lze také letět z Bratislavy, proč si tedy neudělat takový menší eurotrip ?

Kam z Bruselu (ubytování od 747 Kč za noc a 2 osoby) když už zmáknete vše nezbytné k vidění? Doporučuji navštívit např. velmi malebné a romantické městečko Brugge (ubytování od 1.245 Kč za noc a 2 osoby) na severu Belgie. Dojedete sem vlaky a při koupi balení 10x lístků za 76€ Vás cestování po Belgii nevyjde ani draho.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam jsi ještě nebyl!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
To budou fotky!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To bude jízda!
Sofie
ušetříš až 60%
Jedem!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie