Letenky: BRUSEL, Belgie (listopad - březen) - 23 Kč.

Belgie
Před 4 lety

Jak akci využít?

V budoucnu budeme platit za použití toalety v letadle více než za zpáteční letenky! To je vize ředitele společnosti Ryanair Michaela O'Leary.

Na ceny letenky za necelé 1€ z Budapešti do Bruselu jsem byl upozorněn naším čtenářem Petrem E. - díky.

Ačkoliv o těchto cenách jsem psal již minulý týden, dost se od té doby změnilo! Letenky totiž nezakoupíte jen na vybraná data, ale na každý den v lednu a únoru! Někde se potulují zatoulané 0,5€ letenky i v listopadu a prosinci.

Kde je háček? Zkušenější již ví, že nikde! Respektive je nutné vlastnit platební kartu Master Card PrePaid - zaplatíte pouze 10€ poplatek, ale i když jí nemáte, za letenky zaplatíte pouhých 323 Kč ;)

Nemáte cestu do Budapešti? Zpáteční jízdenky v předprodeji zakoupíte již za 680 Kč u společnosti Eurolines z Prahy.

A komu by se nechtělo až do Budapešti, může frčet z Bratislavy za 30€.

[notice]K akčním letenkám akční ubytování ![/notice]

Rozhodnete-li se vycestovat, můžete již nyní zarezervovat 4* hotel v centru za skvělých 44€ (1.111 Kč) pro 2 osoby a noc! Nabídka platí do obsazení kapacity nebo do konce čtvrtka! Ukaž nabídku >>

Můžete se také zkusit zastavit v romantický Bruggách!

Nezapomeňte - na webu Cestujlevne.com naleznete i užitečné informace o letištích! Brusel (CRL), Budapešť (BUD)

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie