Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Od 8.listopadu je nově zavedena linka Vratislava - Cork na křídlech společnosti Ryanair. Linka je provozována 2x týdně a to ve čtvrtek a neděli. Toto nahrává k příjemnému prodlouženému víkendu. Letenky jsou dostupné za cenu 180 Kč při platbě kartou Master Card Prepaid, případně za 480 Kč pokud si tuto kartu nechcete zřizovat. Nechť je příkladem hned první termín 8.-11.listopadu.

Do Vratislavi se dopravíte z Prahy se společností Polskibus. Nevýhodou je nenavazující spojení, proto je nutné jet buďto den předem nebo přijet do Vratislavy v půl druhé ráno. Jízdenky k uvedenému termínu stojí 35 PLN, tedy 210 Kč.

Ubytování v Corku je velmi rozmanité, neboť není problém sehnat 4* hotel za 1.367 Kč na noc. Pro data 8.-11.listopadu vychází nejlevněji ubytování v 3* hotelu Jurys Inn Cork za 8.873 Kč. Proto bych spíše doporučil vybírat z nabídky hostelů na webových stránkách hostelworld.com

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Super! Je šance, že podobně přívětivé ceny (i když samozřejmě ne tak skandálně nízké) budou i na jaře/ v létě příští rok?

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Rozhodně se dá předpokládat že budou ;) - Cena pod 1.000 Kč je snad jistá.

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Všude dobře, co doma!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
Borobudur
ušetříš až 59%
A už tam budem?
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Jedem!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Irsko
Irsko

Země zelené barvy

Není Irsko jako Irsko, název ostrova se v tomto případě nerovná názvu státu. A mnohá klišé o Irsku a o Irech už dávno neplatí. Třeba že Irové jsou chudí příbuzní Britů (ti by vám dali!) nebo že jde o zemi, kde se většina obyvatel pachtí při práci na farmách.

Irsko udělalo od počátku druhé poloviny 20. století fantastický pokrok a i přes nedávné hospodářské potíže mají Irové do budoucna dobře našlápnuto. Země přitom neztratila mnoho ze své autentičnosti – pořád je tolik odlišná od Británie a vlastně od všech ostatních evropských zemí.

Už to by stačilo jako důvod pro návštěvu; přidejte k tomu krásnou, zadumanou krajinu, srdečné a hrdé obyvatele i mimořádné památky a máte turistickou destinaci, o jaké je v Evropě pomalu už nouze.

Průvodce pro Irsko