Letenky do Accry, Ghana - 11.158 Kč.

Jak akci využít?

Tarif španělského národního dopravce Iberia umožňuje podniknout cesty do africké Ghany za méně jak 12 tisíc. Letenky jsou dostupné na trase Milán - Accra - Madrid od října do prosince. O pár korun více zaplatíme za letenky s návratem do Barcelony - 11.635 Kč. Milán i Barcelona jsou v dosahu low-cost aerolinií nejen z Prahy. Madrid je vhodné zvolit v případě návratu do Budapešti.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 13.září - 15.prosince
  • Př. termíny: 11.-26.10., 5.-16.11., 5.-23.11., 19.-30.11., 6.-14.12.
Vízum do Ghany si vyřídíte na Ghanské ambasádě v Praze, cena za vystavení činí 800 Kč a je platné po dobu 30 dní. Nezapomeňte na povinné očkování proti žluté zimnici a mezinárodní očkovací průkaz!

Jak do Milána

Miláno je celkem často skloňováno jako odletové letiště a to zejména díky levným přípojům. Z Prahy, Brna, Bratislavy a dalších letišť doletíte do Milána okolo 500 Kč se společností Ryanair či Wizzair. Přílet je na letiště Bergamo (BGY), odkud je nutné přejet na letiště Malpensa (MXP) za 18€. Z Prahy létá easyJet přímo na Malpensu.

Jak ze Španělska

Letenky z Madridu vycházejí zajímavě pouze do Budapešti se společností Wizzair, v opačném případě zvolte Barcelonu, odkud poletíte levně do Prahy či Drážďan s aerolinkou Vueling. Letenky se pohybují v rozmezí 60 - 80€.

Hotely v Accře

Nabídka pokojů v tomto městě začíná na 680 Kč za dvoulůžkový pokoj. Ve městě naleznete hotely všech kategorií. Kvalitnější hotely nabízí noc za 1.300 Kč. Přehled dostupné nabídky zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

To musíš vidět!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To budou fotky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To musíš vidět!

Další akce