Mapa

Letenky do Austrálie: Sydney, Melbourne, Cairns - 16.853 Kč.

0 komentářů
2013-02-27T11:34:14+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Ve stále probíhající akci na multi-city letenky lze se společností China Eastern airlines letět z Evropy do Austrálie za zajímavé ceny. Na výběr je z několika australských destinací a ceny se pohybují okolo 17 tisíc. Routing letenky je následovný: Řím - Austrálie - Londýn.

  • Destinace:
  • Cestovní období: odlet nejpozději 30.června
  • Maximální délka pobytu: 6 měsíců

Stopover v Číně

Vzhledem k tomu, že při zpáteční cestě máte možnost zvolit delší přestup (17 hodin) v Šanghaji, určitě stojí za zamyšlení šance k návštěvě Číny a opustit tak prostor letiště. Od 1.ledna 2013 lze až po 72 hodin vstoupit na území Číny bez nutnosti víza pokud v cestě pokračujete dále jako transitní cestující.

Přípoje do Říma a z Londýna

Tato letenka rozhodně nepatří pro začátečníky. Je nutné celou cestu sladit s navazujícími přípoji. Do Říma se nejlevněji dostanete se společností Wizzair z Prahy, případně Ryanair z Bratislavi, Budapešti nebo polských letišť. Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava. S přípoji počítejte, že Vám výdaje na cestu narostou o 1.000 – 2.000 Kč

Hotely v Sydney, Melbourne nebo Cairns

Ačkoliv mnozí z Vás v těchto městech stráví minimum času a raději se přesunou do přírody, bývá zvykem dávat alespoň příklady minimálních nákladů na ubytování v hotelu. Melbourne v 2-lůžkovém pokoji navýší rozpočet o 1.358 Kč a v Sydney Vás pokoj vyjde na 1.181 Kč. Nejlevněji se však ubytujete v Carins, zde dvoulůžkový pokoj rezervujte již od 778 Kč za noc.

Z Melbourne do Sydney

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Srovnávač autopůjčoven >>

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-02-27T12:34:14+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce