Thajsko

Letenky do Bangkoku a Jakarty v komfortu - 11.962 Kč.

50 komentářů
2015-05-18T15:43:17+02:00

O akci

Posledním dnešním tipem věnovaným zimní dovolené u moře budou zpáteční letenky z Prahy do jihovýchodní Asie, konkrétně do Jakarty a Bangkoku. Pokud se už i vy nemůžete dočkat, až zase znovu nasednete na skútr a budete brouzdat indonéskými či thajskými silnicemi, začněte plánovat nyní. Letenky sice nepatří k cenovým bombám, na druhou stranu nabízí maximální komfort bez dlouhých přestupů a špičkový servis aerolinií Turkish. V poměru cena / výkon tedy jasný HIT.

Letenky zahrnují zavazadla do 30 kg a možnost zdarma prodloužení přestupu v Istanbulu na několik nocí. Letenky do Indonésie jsou dostupné na jakýkoliv termín do března 2016, lety do Thajska pouze na říjen / listopad.

U letů z Bangkoku je nutné počítat s nočním přestupem v Istanbulu. Jakarta naopak nabízí komfortní 3 hodinové přestupy s možností cest přes vánoční svátky.

Vízum do Thajska nepotřebujete, Indonésie po příletu

Zatímco Thajské království zrušilo vízovou povinnost pro české cestovatele před několika lety, Indonésie se k tomuto tématu staví nejistě. Poslední informace o plánovaném zrušení vízové povinnosti nebyly nakonec potvrzeny a proto i nadále je nutné počítat s dodatečnými náklady ve výši 35$ za indonéské vízum, které uhradíte po příletu do Jakarty.

Novinkou je však zahrnutí všech odletových tax do cen letenek, včetně vnitrostátních letů.

https://www.youtube.com/watch?v=-9wdYPMcfzc

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-05-18T15:43:17+02:00

50 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce