Letenky do BANGKOKU z Prahy (únor, březen) - 12.585 Kč.

Akci sepsal David Eiselt
2012-12-14T19:42:30+01:00 0 komentářů
Mapa - %

O akci

Ačkoliv je hlavní turistická sezóna v JV Asii již v plném provozu, stále lze zakoupit extra výhodné letenky do Thajska přímo z Prahy za nejnižší ceny ! Zpáteční letenky do Bangkoku zakoupíte za 12.585 Kč vč. odbaveného zavazadla do 23 kg. Cena je samozřejmě konečná.

Cestovat můžete od 11.února do konce března ! Termínů i míst je opravdu mnoho. Příkladová rezervace s dosažením této ceny je zde - PRG - BKK za 12.585 Kč >>

Podmínkou je však podstoupení poměrně dlouhého mezipřistání, 5 až 20hodin. Maximální doba pobytu je 6 měsíců.

[important title="Stručně o Thajsku"]

Pro občany ČR a SK platí bezvízový styk pro délku pobytu nepřevyšující 30 dní.

Pobyt na místě Vás již vyjde na pár korun. Thajsko je totiž synonymem levného a lahodného jídla, krásný písečných pláží, azurového moře a v neposlední řadě také pro sexuální turistiku.

[/important]

Ubytování po celém Thajsku, ale stejně tak i Asii, zarezervujte online s možností bezplatného zrušení na stránkách booking.com - ceny za osobu se pohybují přibližně od 100 Kč / noc

město Bangkok - od 220 Kč / noc / 2 osoby

ostrov Ko Lanta - od 189 Kč / noc / 2 osoby

pláž Patong - od 207 Kč

ostrůvek Phi Phi Don – od 269 Kč

oblast Phuketu - od 169 Kč

a jiné…

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce