Mapa

Letenky do Banjulu: Gambie, Afrika - 7.981 Kč.

0 komentářů
2013-01-07T14:00:16+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zajímavou destinací pro zimní plážové radovánky může být i země Gambie ve středu Afriky.

"Turistů sem nejezdí miliony jako do Egypta, spíše jen desetitisíce. Lákají je sem nekonečně dlouhé pláže s jemným pískem, slunečné počasí a možnost aspoň na chvíli se dotknout opravdové Afriky."

Zdroj: iDnes.cz

Zpáteční letenky z německého Frankfurtu do této exotické destinace zakoupíte za 408$ - 7.981 Kč. Přiletíte do hlavního města Banjulu a odtud se vydáte například do města Kololi, kde si můžete poblíž užívat krásné pláže bez turistů. Termínů však není mnoho, respektive za tuto cenu je jen jeden zajímavý termín, a to 22.ledna - 1.února. Letenky zarezervujete na americké mutaci stránek Condor.com/us - za příplatek 200$ lze letět rovněž z Prahy.

Ještě jeden cestopis Gambie z Turistika.cz

Vízum do Gambie !

Pozor, před nákupem letenek se prosím důkladně informujte o aktuálních podmínkách pro vstup do země. Dle dostupných informací je lze vyřídit na britském velvyslanectví v Praze:
  • Velvyslanectví Velké Británie
  • Thunovská 14
  • Praha 1
  • Příjem žádostí: Po - Pá 9-12h
Nutno předložit:
  • platný cestovní pas
  • 1x foto
  • vyplněný formulář
  • poplatek za vízum 2000Kč
  • vyřízení na počkání
  • formulář:_VB_territory

Očkování - Gambie !

Před odjezdem je nutné se taktéž nechat naočkovat proti žluté zimnici - Očkovací centrum. Dále je nutné mít toto očkování zapsané v mezinárodním očkovacím průkazu a je velmi doporučeno brát před cestou antimalarika. Riziko v této oblasti je velké. Celosvětovým doporučeným standardem jsou hepatitidy a břišní tyfus. Pokud jsem Vás stále od cesty neodradil, čtěte dále :-)

Jedeme do Frankfurtu na letiště

Zpáteční autobusové jízdenky nejen z Prahy zakoupíte na stránkách společnosti Student Agency. Zpáteční autobusové jízdenky z Prahy do Frankfurtu na letiště stojí 2.400 Kč.

Levné hotely - Gambie

Ubytování v turistických hotelech začíná na 870 Kč za dvoulůžkový pokoj. Avšak luxusnější 3* nebo 4* hotely zarezervujete za pouhých 1.300 Kč na noc pro 2. Kompletní nabídku hotelů v Gambii naleznete na těchto stránkách - Otel.com/cs - Gambie

Doporučuji však využít hned první hotel s excelentním hodnocením na tripadvisoru - jedná se o 3* s průměrnou cenou za noc 1.117 Kč při pobytu od 22.1. - 1.2.. Rezervujte pod odkazem v datech.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-07T15:00:16+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce