Gambie

Letenky do Banjulu v Gambii - 6.195 Kč.

0 komentářů
2013-08-16T14:02:22+02:00

O akci

Zkušení cestovatelé hledající nevšední zážitky mohou vyrazit do západní Afriky. Zpáteční letenky ze španělské Barcelony do Banjulu zakoupíte již od 6.195 Kč, a to především pro termíny začátkem roku 2014. V nejnižší ceně letenky je přímý let se společností Vueling a pouze příruční zavazadlo.

  • Rezervuj letenku na vueling.com
  • Cestovní období do března 2014
  • Bez omezení délky pobytu / do vyprodání míst
  • Cestopis z Gambie
Kvůli nevyjasněné vízové povinnosti se doporučuje obstarat víza na zastupitelském úřadu Velké Británie v Praze.

Očkování se rozhodně nevyplatí nechat náhodě, do Gambie je povinností mít mezinárodní očkovací průkaz, být očkován proti žluté zimnici a téměř nezbytností je braní antimalarik.

Jak do Barcelony?

Barcelony snadno dosáhnete taktéž se společností Vueling, a to z Prahy, Drážďan, Mnichova či Vídně. Spoje příliš nenavazují, proto počítejte minimálně s 1 přestávkou v Barceloně. Levnější variantou mohou být lowcost dopravci, a to nejen na letiště v Barceloně, ale také v nedaleké Gironě. Přípoje se pohybují v ideálním případě od 1 do 2 tisíc korun.

Srovnejte ubytování na Hotelscombined.com

V méně turisticky žádaných destinací nelze spoléhat na ceny pouze jednoho prodejce, proto je vhodné porovnat nabídku ubytování skrz několika portály. Jedním kliknutím tak učiníte díky srovnávači Hotelscombined.com

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-16T15:02:22+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce