Mapa

Letenky do Buenos Aires - 11.527 Kč.

0 komentářů
2013-01-16T17:41:15+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V aktuální promo akci společnost Iberia lze zakoupit zpáteční letenky do Buenos Aires, hlavního města Argentiny. Této ceny dosáhnete při odletu z Říma. O něco dražší jsou letenky z Milána, kde zaplatíte 11.688 Kč, kde se však cenový rozdíl rychle smaže při nákupu přípojů.

Tarif dopravce omezuje minimální délku pobytu v Argentině na 7 dní a maximální pak 1 měsíc. Zároveň je pak nutné dodržet cestovní omezení - vycestovat můžete pouze v období od 1.února do 20.června .

Příklad termínů: 7. - 18.února, 6. - 23.března, 11. - 24.dubna a jiné ... (termínů je dostatek)

Přípoj do Milána

Nejjednodušší a nejkomfortnější variantou je přímý let se společností ČSA. Můžete využít promo akce na letenky nejen do Milána. V ceně je zahrnuto zavazadlo k odbavení o hmotnosti nepřevyšující 20kg.

Samozřejmostí je využití low-costových přepravců jako je Wizzair, easyJet nebo Ryanair. Odlétat tak můžete téměř z jakéhokoliv letiště a zpáteční letenka Vás nemusí přijít na více jak 1.000 Kč. Cena je bez odbaveného zavazadla. Nejpravděpodobněji při této variantě využijete letiště Bergamo (BGY) z kterého následně přejedete na letiště Malpensa (MXP).

Argentina - víza

Při pobytech kratších než 90 dní po Vás nebude vyžadováno vstupní vízum. Platný pas je podmínkou ;)

Hotely v Buenos Aires

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-16T18:41:15+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce