Letenky do Indonésie 3v1 - Jakarta, Bali a Lombok - 15.246 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Indonésie je stejně jako Thajsko oblíbeným cílem všech cestovatelů pro svou kulturní a přírodní rozmanitost. Ať už jste plážoví povaleči nebo dychtíte po památkách a přírodě, Indonésie vás uspokojí ve všech směrech. A dáte nám za pravdu, že se každý cestovatel snaží ze své cesty vytěžit maximum. Využijte proto skvělé kombinace letenek na tři indonéské ostrovy: Jávu, Bali a Lombok.

Základní letenka nám poslouží pro dopravu z Evropy do Jakarty, ve které si odpočinete po dlouhé cestě a další den po krátké návštěvě města vyrazíte směrem na Lombok, u kterého najdete oblíbené ostrovy Gili. Z Lomboku opět využijete leteckého spojení a přesunete se na Bali. Z Bali se pak musíte vrátit do Jakarty. Doporučujeme opět přenocovat nebo si nechat několikahodinový odstup mezi příletem z Bali a odletem z Jakarty, abyste měli dostatečnou časovou rezervu v případě zpoždění.

Letenky v této kombinaci vyjdou na 15.246 Kč, budete potřebovat:

  • Vídeň – Jakarta za 12.705 Kč rezervuj >>
  • Berlín - Jakarta za 12.715 Kč rezervuj >>
  • platí pro cesty do 15. 6. z Vídně a do 30.6. s návratem do 14.7. z Berlína
Přelety v Indonésii:
  • Jakarta – Lombok za 639.000 IDR / 1.180 Kč rezervuj >>
  • Lombok – Bali za 193.000 IDR / 356 Kč rezervuj >>
  • Bali – Jakarta za 544.200 IDR / 1.005 Kč rezervuj >>
Přelety z Jakarty můžete nakoupit přímo na webu Lion Air nebo za stejnou cenu přes prodejce en.ticket.com avšak bez problémů s platbou jakoukoli kartou. Jistě oceníte 20 kg zavazadlo v ceně u všech letenek. U té z Vídně do Jakarty platí, že si s sebou můžete vzít 23 kg plus samozřejmě standardní příruční.

Víza do Indonésie nepotřebujete, pokud váš pobyt nepřekročí 30 dní, v ostatních případech musíte víza vyřídit klasickou cestou přes ambasádu.

Bali, Lombok a Gilli

Trojice ostrovů, které by vám při delší pobytu v Indonésii neměly uniknout.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=-9wdYPMcfzc[/embed]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele koreisova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existuje nějaka podobná možnost i na duben 2017..nemáme žádné preference, jen chceme na měsíc vyrazit za exotikou.(Hledáme i jen na Bali a tam cestovat trajektama)pro 2 osoby.(Návrat je možný i během prvního týden v květnu) Děkuji za pomoc

Avatar uživatele praguna

Lion air je nejslabší z místních lowcost .Počítejte se zpožděním i 4 hod.Mě ulétl přípoj do Evropy a stálo mě zpoždění 4 hod. 13000,-kč

Avatar uživatele ivask

Da se neco podobneho najit i zacatkem brezna? diky mooooc

Avatar uživatele lukas

Ivo, odlety jsou možné až od začátku dubna, jak z Berlína, tak z Vídně.

Avatar uživatele Katka21

Dají se letenky za tuto cenu pořídit i na duben? nějak se mi to nedaří najít děkuji moc

Už to funguje, musel jsem odstranit preferenci aerolinky, dělalo to problémy :)

Avatar uživatele tom75

podívej se z Německa, Paříže, vyděl jsem tam nedávno levněji až na Bali.

Avatar uživatele lukas

Katko, není problém, třeba 3.-20.4. z Vídně - příklad rezervace, u těch přípojů je potřeba ověřit aktuální cenu, ale bude to podobné.

Avatar uživatele Katka21

Děkuji moc :)

Avatar uživatele lrostekova

Snazim sa najst nieco za tuto cenu v termine po 10.7. Hladam nespravne, alebo ide len o tento jeden konkretny termin, prosim? Dakujem moc!

preco lietaju cez KUL? s Dreamlinerom sa to snad da zmaknut na jeden zatah ..

Není to z důvodu palivového přistání, ale poptávky směrem do JV Asie a místo dvou spojů odbaví jen jeden.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Hurá za zážitky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To musíš vidět!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie