Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na několik zbývajících dat je možné letět z Prahy do Benátek za cenu nepřesahující půl tisíce korun českých. Díky zpáteční letence z letiště Václava Havla v Praze do Benátek, kterou zakoupíte na stránkách nízkonákladové společnosti Wizzair za 474 Kč vč. tax a poplatků, můžete mít krasný a levný eurovíkend v Benátkách.

Termíny naleznete v následujících dnech (tučně je za 237 Kč a zbylé za 377 Kč):

  • Praha - Benátky: 2, 5, 16, 19, 23. února
  • Benátky - Praha: 5, 16, 19, 26. února

Wizzair Discount klub

Výše uvedené ceny jsou platné pouze pro členy slevového klubu společnosti Wizzair. Za jednorázový roční poplatek (bez automatického prodlužování) získáte po dobu 1 roku možnost kupovat letenky za nejnižší možné ceny. Členem postačí aby byla pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí letící na jednu rezervaci.

Nejste členem? Nevadí ! Již ve dvou se Vám členství vyplatí při první cestě. Samotné 2 zpáteční letenky v této akci zakoupíte za 2.028 Kč, kdežto pokud přijmete nabídku členství (automaticky Vám jej systém nabídne) vychází 2 letenky + členství na 1.698 Kč. Každý už si dá dohromady dva a dva :)

Z letiště do Benátek

V informacích o letišti Treviso (TSF) naleznete možnosti jak se dopravit do centra Benátek. Jistě nejvýhodnější je jet autobusem do Trevisa a odtud vlakem na nádraží do Benátek. Cesta pak vychází na pouhých 4€.

Ubytování v Benátkách - luxus za nízkou cenu

Pokud využijete nabídky na 4* hotel v Benátkách se slevou 50% od německého prodejce ubytování HRS, máte noc se snídaní pro dva jen za 79€. Vystačíte-li si s méně kvalitním ubytováním, doporučuji shlédnout tuto nabídku levných hotelů v Benátkách.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Bosa
ušetříš až 67%
To bude jízda!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To musíš vidět!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?