Letenky do Jakarty, Indonésie - 11.775 Kč.

Jak akci využít?

Pro levné cesty do Indonésie můžete využít akce nejlépe hodnocené aerolinky Qatar Airways. Zpáteční letenky z Říma do Jakarty zakoupíte již za krásných 468€ - tedy 11.775 Kč. Cena je určena termínem odletu následovně:

  • leden - 586 €
  • únor, březen - 502 €
  • březen - červen - 468 €
Další variantou je odlet z Milána ! Letenky zakoupíte v následujících cenách:
  • leden - březen - 531 €
  • duben - červen - 494 €
Výhodou "dražších" letenek z Milána je levnější přípoj z Prahy. Proto raději kupte letenky Milán - Jakarta!

Tarifní podmínky omezují maximální dobu pobytu na 1 měsíc a minimální na 5 dní. Termíny naleznete na téměř jakýkoliv den ! Rezervaci provedete pod tímto odkazem na oficiálních stránkách prodejce - Qatarairways.com

Jak na přípoj do Říma / Milána

Nejjednodušší variantou je přímý let společnosti ČSA. Letenky za 3.351 Kč vč. zavazadla si vyberete v tomto přehledném kalendáři. Navazující spojení lze nakombinovat bez nutnosti delšího čekání. Nízkonákladovější variantou je společnost Wizzair, kde nejlevnější letenky bez odbaveného zavazadla zakoupíte za cenu okolo 1.200 Kč. Ovšem nabídka spojů je značně omezená a proto doporučuji volbu ČSA.

Obdobná situace je u letenek do Milána. Zpáteční letenky s Českými aeroliniemi stojí 2.235 Kč ! Přehled nejlevnějších termínů je zde. Na letiště Milán Malpensa (MXP), odkud budete odlétat a zároveň přilétat s ČSA můžete letět taktéž s easyJetem. Neposlední možností je let na letiště Bergamo (BGY) a odtud přejet na Malpensu. Bergamo je většinou dostupné za ceny okolo 500 Kč s Ryanairem i Wizzairem.

Suma sumárum - Jakarta z Prahy za 14.500 Kč

Přeji příjemný Nový rok :-)

Levné letenky na Bali

Mnozí z Vás budou jistě pokračovat do dalších destinací. Jednou z nich je právě nejznámější indonéský ostrov BALI. Letenky z Jakarty do hlavního města ostrova Denpasaru zakoupíte za pár korun. Nízkonákladová společnost Air Asia nabízí ceny obdobné jako evropský Ryanair. Není tedy problém si zaletět na Bali z Jakarty za 200 Kč !

Levné hotely v Jakartě

Nejen v Jakartě, ale rovněž v celé Indonésii je cena za ubytování na velmi nízké úrovni. V Jakartě levné hotely nabízí 2-lůžkové pokoje do 400 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele harwich

Zdravím, můžete mi dát příklady dat, kdy vychází letenka na těch 468 eur, jestli akce ještě platí? Koukám na stránky Qatar a nedostala jsem se pod cca 620 eur. Chceme letět kolem 25.4. s návratem kolem 18.5. Děkuji!

Ahoj, akce je již pryč.

Avatar uživatele pajkycz

Paráda, díky za info!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To budou fotky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam chceš!

Další akce