Bali, Kambodža, Laos, Myanmar aj. přes celé jaro z Frankfurtu - 11.490 Kč.

Kambodža , Myanmar , Laos
Před rokem

Jak akci využít?

Čínská letecká společnost China Eastern nabízí výhodné tarify při odletu z Frankfurtu s jedním přestupem v Šanghaji do téměř všech koutů jihovýchodní Asie. Nám v současné chvíli nezbývá než se dopravit na letiště do Frankfurtu nad Mohanem či z plného srdce doufat, že chystaná linka z Prahy přinese stejně úžasné ceny.

Nakombinovat můžete také libovolnou open-jaw variantu. Nejen pro nomády se může hodit měsíční cesta do Chiang Mai s návratem z Bali za 11.515 Kč (příklad 3.-30.dubna).

Při návratu budete mít celý den prostor k průzkumu Šanghajské ekonomické metropole, vízum obdržíte zdarma na letišti. Před cestou si ověřte aktuální vízové povinnosti k jednotlivým státům.

Indonésie

Filipíny Thajsko Malajsie Laos Kambodža Myanmar Vietnam V ceně jsou zahrnuta zavazadla o dvou kusech a maximální váze 46 kg.
  • Odlety do 30.06.
  • Maximální pobyt 1 měsíc
  • Rezervace do 31.3.

Do Frankfurtu

Pohodlně do Frankfurtu, i přímo na letiště, dojedete nočními autobusy společnosti Student Agency či Flixbus. Ceny v promo akcích začínají na 540 Kč za zpáteční jízdenku, kalkulujte však spíše s cenou okolo 1.600 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele reisova

Ahojky, mna by zaujimalo nasledovne. Uz som chcela kupit letenku, ale nejako nechapem tomu mesiacu. Mam na plane sa zdrzat dlhsie. Kupit letenku, zostat tam a cestovat po juhovychodnej Azii. Je to mozne?

Přidal se 11. 03. 2016
Napsal 8 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Katka21

Ahoj, prosím o radu - chci si rezervovat letenku na Bali na tři týdny v červnu, nedaří se mi najít termín za tuto cenu - vše je kolem 14,15 tisíc....už je to dražší nebo dělám něco špatně? díky moc

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele ondrej.adam

zdravim, chci se zeptat, v rijnu bychom s pritelkyni chteli na Bali, myslite, ze bude jeste nejaka akce na letenky? resp. jaka je slusna cena za zpatecky letenky...nejlepe z Prahy (když nebude, tak se zlobit taky nebudu :D)...diky moc

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele hribovav

Ahoj, snad se nebudeš zlobit, ale ráda bych se přidala a zjistila úplně stejné info :) Zrovna jsem chtěla napsat téměř stejný příspěvek, když jsem si všimla toho tvého. Mohla bych se tedy taky zeptat, jak často se asi podobná akce objevuje a jestli je lepší kupovat letenky teď (případně jaká je "rozumná cena") nebo čekat..? Děkuji moc moc.

Přidal se 17. 07. 2016
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 11 měs
Zobrazit profil

Díky moc za tip, koupeno Bali na přelomu dubna a května. Jinak jízdenky se žlutým za 1500 Kč.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jan.drtina

Ahoj,dá se za tuhle cenu letět i někdy na přelomu května a června? Háže mi to ceny o 2000 vetší... :(

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele jan.drtina

Zajímá mě konkrétně Bali

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Madeira na týden z Prahy s 4* ubytováním
-45 %

To bude jízda!

Na road trip do Kalifornie z Berlína
-35 %

To budou fotky!

O prázdninách z Norimberku do Verony či Bergama
-65 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kambodža  

Jihoasijská perla s pohnutou historií

Kambodžské království (anglicky The Kingdom of Cambodia) vás uchvátí svými starobylými památkami téměř pohlcenými džunglí, okouzlující rozmanitou přírodou, ale především přívětivostí zdejších obyvatel, kteří vás i přes smutnou historii země přivítají s úsměvem.

Průvodce pro Kambodža

Zavřít
Ikona pinu
Myanmar  

Panenská horská příroda a nespočet chrámů

Barma (oficiální název Svazová republika Myanmar; Myanmar je česká transkripce jména země v barmštině) se nachází v jihovýchodní Asiina západní straně poloostrova Zadní Indie při pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře v Indickém oceánu. Sousedí se čtyřmi zeměmi – Thajskem, Čínou, Laosem a Indií. Počet obyvatel země je odhadován na 50 milionů a převážná z nich se hlásí k buddhismu. Od konce roku 2005 má Barma nové hlavní město Neipyijto.

Barma je velice pozoruhodnou zemí s četnými chrámy a nedotčenou přírodou v místních horách, a navzdory chudobě zde žijí jedni z nejusměvavějších a nejnápomocnějších lidí.

Průvodce pro Myanmar