Mapa

Letenky do Maroka: Marakeš z Prahy - 2.103 Kč.

7 komentářů
2013-01-04T13:53:49+01:00

O akci

S další skvělou akcí od Lukáše můžete navštívit severní Afriku. Maroko nabízí průměrné letní teploty okolo 26°C, které můžete využít nejen k vodním radovánkám, ale taktéž k výpadům do středu země. Zpáteční letenky z Prahy do Marakeše zakoupíte za pěkných 2.103 Kč. Cena je za jednu osobu vč. příručního zavazadla. Poplatek 270 Kč je účtován k celé rezervaci, čím víc Vás poletí, tím méně zatíží cenu letenky.

Postup rezervace easyJet

Na stránkách easyJet.com si nejprve vyhledejte let Praha – Milán a zadejte data. Např. 6-14 května, jak uvádí Lukáš. Poté klikněte na tlačítko +Přidat další lety a vyberte Milán – Marrakesh. Datum ponechejte stejné – případně si lze udělat pauzu v Milánu a pár dní pobýt i zde. Nikdy však nezadávejte letenky v opačném pořadí – vlivem přepočtu kurzu byste se tak ošidily o několik stokorun.

Maroko, Marakeš = Marrákeš = Marrakech a vízum

Výhodou této cesty je, že pro pobyty kratší 90 dní nepotřebují občasné ČR ani SK vstupní víza. Zrušení vízové povinnosti proběhlo v roce 2005.

Hotely v Maroku

Pokud dáváte přednost jistotě před cestou na blind, prohlídněte si nabídku levných hotelů v Marakeši a jiných městech. Ubytování v 3* hotelu zakoupíte za 555 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-04T13:53:49+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

theo2
před 11 lety

díky za info, jasněže počítám s tím, že je cena bez zavazadla k odbavení... nevím, jak jsou na tom v Miláně, ale v Itálii jsem zažil odbavovačky + kontroly u bezpečnostních rámů na hooodně dlouho, pravda byly to ranní lety... navíc se mi vždycky zdá, že čekám celou věčnost než vyplivne pás právě naše zavazadlo

Avatar uživatele
David Eiselt
před 11 lety

Pokud nestíháš, ruce nad hlavu a křičet "last call" a v klidu všechny předběhnout... Ale jak říkáš, problém by mohl nastat při čekačce na zavazadlo. Osobně bych u easyJet fakt narval vše do batohu, zrovna zde se řeší pouze rozměry.

theo2
před 11 lety

no ja jen tak sonduju kdybych se tam nahodou rozvasnil pri nakupech :-) samozrejme v kvetnu a na tyden pobytu se vsechno musi vlezt do prirucniho zavazadla...

theo2
před 11 lety

Takže mám opět pecháčka (včera jsem propásl Limu)... ta cena je teď o tisícovku vyšší, než inzerovaných 2150,-Kč, což bych přežil, ale vůbec mě to nepustí, abych si při zpátečce dal lety k sobě tak blízko, že je tam na přestup míň, než 2 hodiny (i když odkliknu upozornění) Docela se mi líbila ta návaznost bez dlouhejch čekaček, no nic jdu zkusit jinej termín bez nocování na letišti.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 11 lety

Mně se ty lety podaří přidat vždy i když nejsou mezi lety požadované 2 hodiny. Nějaké termíny ještě najdeme!

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 11 lety

Theo, u nízkonákladovek se neprodávají navazující lety, musíte vždy mezi lety vyzvednout a znovu odbavit své zavazadlo. Na zpátečním cestě máte k odbavení mezi lety téměř 2 hodiny, stihnete úplně bez problémů vč. všech formalit. Věnujte však pozornost tomu, že zde avizovaná letenka nemá v ceně zavazadlo k odbavení, ale pouze kabinové zavazadlo neomezené hmotnosti, avšak je nutné dodržet rozměry stanovené přepravcem 56 x 45 x 25 cm.

theo2
před 11 lety

Jak je to se zavazadlem na odbavení ? Podám v Praze a vyzvednu až v Marakéši ? Nevím jak to funguje u nízkonákladovek, ale kdyby se muselo v Milanu zavazadlo vyzvednout a znovu odbavit tak by se přestup u zpátečního letu asi nestihl...

Další akce