Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen k trávení adventního víkendu je vhodná zimní Paříž. Více než vánoční trhy totiž uvítáte romanci ve francouzských parcích zahalených barvami podzimu. K tomu vše vám dopomohou zlevněné lety na trase Praha - Paříž obou nízkonákladových dopravců operujících na této lince. Letenky (nejen) od pátku do neděle zakoupíte od 19 stokorun s tím, že na výběr je téměř jakýkoliv víkend do 2.300 Kč.

Na výběr jsou lety s easyJet a Transavií - liší se cílovým letištěm a časy letů. Problém však není ani v jejich kombinaci.

  • Praha - Paříž CDG od 1.931 Kč na easyjet.com
  • Praha - Paříž Orly za 2.245 Kč na transavia.com
  • Cesty od října do prosince
Je-li pro vás čas důležitý a nechcete si skutečně brát volno v práci, pravděpodobně sáhnete po pátečních letech na letiště Orly. Právě sem totiž odlétají lety z Prahy v 19:35, zatímco na CDG o 3 hodiny dříve.

Doprava z letiště: Jak se dostat z letiště Charles de Gaulla se dozvíte na této stránce - Paříž CDG. Z Orly jezdí tramvajová linka na stanici metra, cesta bude kratší a levnější - využijete pouze 2 lístky.

Při výběru ubytování nezapomeňte zohlednit také cestu z letiště, abyste zbytečně nepřejížděli celé město. Cenově se Paříž pohybuje od 1.000 Kč za noc během podzimních víkendů.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Urbaskova.Iva
Urbaskova.Iva

Ahoj, diky za tip:-) Muzu se jeste zeptat jestli nemas tip na nejaky v poho hotel za prijatelnou cenu. Diky

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele PedroCZ
PedroCZ

Děkuji za tip, toto jsem přesně potřeboval! A k tomu TGV do Lyonu :-)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Nyhavn
ušetříš až 52%
To budou fotky!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Tam chceš!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
Tam chceš!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie