Letenky do Paříže přes víkend (bez volna v práci) - 1.931 Kč.

Francie
Před rokem

Jak akci využít?

Nejen k trávení adventního víkendu je vhodná zimní Paříž. Více než vánoční trhy totiž uvítáte romanci ve francouzských parcích zahalených barvami podzimu. K tomu vše vám dopomohou zlevněné lety na trase Praha - Paříž obou nízkonákladových dopravců operujících na této lince. Letenky (nejen) od pátku do neděle zakoupíte od 19 stokorun s tím, že na výběr je téměř jakýkoliv víkend do 2.300 Kč.

Na výběr jsou lety s easyJet a Transavií - liší se cílovým letištěm a časy letů. Problém však není ani v jejich kombinaci.

  • Praha - Paříž CDG od 1.931 Kč na easyjet.com
  • Praha - Paříž Orly za 2.245 Kč na transavia.com
  • Cesty od října do prosince
Je-li pro vás čas důležitý a nechcete si skutečně brát volno v práci, pravděpodobně sáhnete po pátečních letech na letiště Orly. Právě sem totiž odlétají lety z Prahy v 19:35, zatímco na CDG o 3 hodiny dříve.

Doprava z letiště: Jak se dostat z letiště Charles de Gaulla se dozvíte na této stránce - Paříž CDG. Z Orly jezdí tramvajová linka na stanici metra, cesta bude kratší a levnější - využijete pouze 2 lístky.

Při výběru ubytování nezapomeňte zohlednit také cestu z letiště, abyste zbytečně nepřejížděli celé město. Cenově se Paříž pohybuje od 1.000 Kč za noc během podzimních víkendů.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

2 komentáře

Avatar uživatele Urbaskova.Iva

Ahoj, diky za tip:-) Muzu se jeste zeptat jestli nemas tip na nejaky v poho hotel za prijatelnou cenu. Diky

Avatar uživatele PedroCZ

Děkuji za tip, toto jsem přesně potřeboval! A k tomu TGV do Lyonu :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie