Letenky do PEKINGU s návratem do Prahy - 6.456 Kč.

Jak akci využít?

V tuto chvíli můžete zakoupit velmi atraktivní letenky do čínského hlavního města - Pekingu! Letenky od společnosti Alitalia zakoupíte na období od 8.ledna do 30.dubna s maximálním pobytem 1 měsíc.

Letenky jsou dostupné na trase Benátky (VCE) - Peking - Praha za 6.456 Kč (tato cena je dostupná pouze dnes 6.12., jelikož společnost Pelikan.cz slevila všechny letenky o 490 Kč).

Dostupné data: 9.-21., 13.-21., 13-28., 16.-21. leden, 27.1.-4.2. a mnohé další. Rezervace online zde >>

Jak do Benátek ? Na letiště Benátky (VCE) zakoupíte letenky od společnosti AirOne přímo z Prahy za cenu okolo 40€. Další možností je cesta s nízkonákladovým dopravcem Wizzair, kde letenku zakoupíte již za 137 Kč, ovšem s omezeným příručním zavazadlem a na letiště Benátky Treviso (TSF). Přejezd vyjde na pár €

[important title="Ubytování v Pekingu"]Hotely v Pekingu nabízejí ubytování v 2-lůžkovém pokoji již za 133 Kč na noc. 3* hotel v centru zakoupíte do 500 Kč pro 2 osoby a noc.[/important]

Nyní zbývá jen podstoupit byrokratické povinnosti a zabalit na cesty.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý tip a od ledna prý má platit bezvízový styk na 30-ti denní pobyt sice pouze na území Pekingu, ale i tak příjemná změna!

Avatar uživatele

bezvízový styk bude platiť len pre cestujúcich, ktorí pokračujú v lete do iného mesta a teda majú medzipristátie... a nie 30, ale len 3 dni :)

Avatar uživatele petrspion

A nyní i nabídka letenek do Pekingu za 6.910 Kč s odletem z Prahy a příletem do Benátek (VCE). Odlet pouze 13., 20., nebo 27.1. 2013, zpět 11 termínů mezi 21.1. a 26.2.2013. Rezervace na www.pelikan.cz

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Všude dobře, co doma!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce