Kostarika

Letenky do Salvadoru a Kostariky z Amsterdamu - 9.143 Kč.

14 komentářů
2016-02-10T12:00:33+01:00

O akci

Aktuální akce na letenky do Střední Ameriky se nevztahuje pouze na lety do Panamy, o kterých jsme vás informovali začátkem týdne, ale též do Kostariky a Salvadoru. Zpáteční letenky z Amsterdamu lze nakombinovat již za 9.143 Kč, vyjma Panamy. Připomínám, že standardní ceny z Prahy se pohybují okolo 17 tisíc a nejlepší dobou k vycestování je duben s první polovinou května.

  • Amsterdam - Panama City (Panama) za 8.591 Kč rezervuj >>
  • Amsterdam - San Salvador (Salvador) za 9.165 Kč rezervuj >>
  • Amsterdam - San José (Kostarika) za 9.545 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: únor – květen 2016
Jednotlivé destinace lze i kombinovat, např.:
  • Amsterdam - San Salvador / San José - Amsterdam za 9.143 Kč rezervuj >>
V ceně je zahrnuto zavazadlo do 23 kg, během delších přestupů můžete opustit letiště pro návštěvu města - dávejte si však dostatečnou časovou rezervu pro návrat.

Při odletu z Kostariky se hradí na letišti odletová taxa ve výši 29$.

Před cestou

Víza

Do všech uvedených států, včetně transitu, lze vstoupit bez nutnosti víz. Vízová absence se vztahuje pro pobyty do 90 dní.

Přípoj do Amsterdamu

Nejlevnější přípoj společně se zavazadlem zakoupíte u autobusového dopravce Student Agency. Při ceně 1.690 Kč za zpáteční jízdenku není co řešit.

O něco dražší variantou budou letenky s lowcost společností easyJet (ceny bez zavazadel) do 2.500 Kč. O mnoho více termínů pro časově navazující lety využijte dopravce KLM s cenami od 3 tisíc.

Upozornění: nástup nelze plánovat ve Frankfurtu – zde můžete cestu maximálně ukončit.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-02-10T13:00:33+01:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

alena
před 7 lety

Teda lidi, kde se bere ta cena do 10 tisíc? Ať zadám jakoukoliv kombinaci termínů, je to vždy přes 16 tisíc, často kolem 25 atd. Dík za odpověď. Alena

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 7 lety

Aleno, příspěvek byl publikován před skoro 5 měsíci, dá se proto předpokládat, že už je nabídka neplatná :-)

Avatar uživatele simecek.pavel
simecek.pavel
před 8 lety

Dobry den, dekuji za vynikajici tip, zvlaste zpusob cesty do Kostariky pres Panamu mi prisel velice vyhodny (za stejnou cenu lze poznat obe destinace, bus mezi Panama City a San Jose cca. 14 hodin, cca. 40 USD). Do Panamy letenka o cca. 1000 Kc levnejsi, odletova taxa z Panama City by mela byt jiz zahrnuta v letence (???). Letenku jiz vlastnim, stale jeste pomerne velky vyber terminu. Jeden dotaz- jak lze nejlepe realizovat ukonceni letu ve Frankfurtu? Neodbavit zavazadlo a z Frankfurtu dale nepokracovat, nebo je i moznost si nechat zavazadlo odbavit pouze do Frankfurtu a do dalsiho letadla do Amsterdamu proste nenastoupit? Dekuji.

Avatar uživatele 7boy
7boy
před 8 lety

Ví někdo, jaké je obvyklé počasí v Kostarice během března a dubna? :)

Avatar uživatele ruben.kovalsky
ruben.kovalsky
před 8 lety

Dobrý den, máte někdo nějaké zkušenosti, jak nejrychleji a nejlevněji se dostat z výstupního místa Student Agency v Amsterdamu na letiště? Díky

Avatar uživatele ruben.kovalsky
ruben.kovalsky
před 8 lety

Případně z výstupní zastávky FlixBus

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

http://www.rome2rio.com/s/Zuiderzeeweg-46A-1095-KJ-Amsterdam-Nizozemsko/Amsterdam-Airport-AMS

Avatar uživatele klija
klija
před 8 lety

Zdravím, byl někdy v Salvadoru a má info o aktuální situaci (ceny, bezpečnost, doprava atd.)? Rád bych po Asii do Střední Ameriky, jen mám z této oblasti respekt a moc aktuálních informací k dostání není. Díky

Avatar uživatele Kristina_Bares
Kristina_Bares
před 8 lety

ahoj JK, v současné době je SA mým domovem, žiju v Nikaragui. Informace, které máme o SA jsou v Evropě hooodně zkreslené, ačkoliv tyto státy nejsou zrovna přehlídkou bezpečnosti a pořádku. Nika je naprosto v pohodě. Jako holka se nebojím ani chodit sama-přes den. Večer si kdekoliv po SA URČITĚ brát taxi. Kriminalita po setmění je mnohem vyšší. Salvador a Honduras je ale i tak trošku jinde, podle místních to je horší, co se týká bezpečnosti. Každopádně jsou tu s námi lidé, Evropani, kteří cestovali i přes tyto státy a vrátili se v pořádku :-) Myslím, že pokud člověk dodržuje základní pravidla bezpečnosti v těchto zemích (nemávat penězi, nenosit kabelky, žádné draze vypadající šperky, notebooky/telefony/ipady v ruce atd.) je v pohodě.

Avatar uživatele klija
klija
před 8 lety

Ahoj Kiki, díky za odpověď. To je právě ono, informace bývají dosti zkreslené, kolikrát hodně neaktuální. Přiznám se, že Nicaragua mě láká nejvíce, ale tam je to s letenkami dost bídné. Vzhledem k tomu, že tam žiješ, doporučila by jsi zemi solo turistům?;-) Jinak zvážím všechny možnosti, určitě hodlám v březnu vyrazit, jen musím promyslet kam:-. SA mě láká už kvůli tomu, že bych rád využil a alespoň o kousek zlepšil, své základní nabyté znalosti ŠJ:-)

Avatar uživatele Kristina_Bares
Kristina_Bares
před 8 lety

Ahoj, ze San Salvadoru se dá do Niky celkem pohodlně dostat. Co se cestování týká, je tu hodně baťůžkářů, z USA, Kanady i z Evropy. Nika je levná a relativně bezpečná na poměry SA. Dá se tu vyžít se 400 dolary na měsíc (jídlo v comedoru, což je obdoba takového lepšího fasfoodu je cca 70 cordob, autobus na 100 km cca 50 cordob, taxi po městě 20-100 cordob, jídlo v dražší restauraci i s pitím do 300 cordob atd.). Hotely nějaké střední třídy do 40 dolarů za pokoj pro dva. Bydlím ve městě Leon, Managua není nic moc město. Ceny uvádím pro Leon, zatím jsem toho ani moc neproceatovala, ale dá se pohodlně cestovat busy po celé Nice. Místní jsou docela přátelští, ale s angličtinou tu moc nepochodíš. Počasí je velmi teplé až do května, kdy má začít pršet. Pokud bys měl nějaké otázky, napiš na bareskristina@hotmail.com, pokusíém se to nějak vyzjistit a odpovědět :-) Hezký den, K

Avatar uživatele petr_12
petr_12
před 8 lety

Z Kostariky je odletová taxa 50 USD.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Díky za info, ta výše je aktuální? Všude píšou 29$

Avatar uživatele petr_12
petr_12
před 8 lety

Je těch 29, sorry.

Další akce