Letenky do San Juan, Portoriko (leden - březen) - 12.999 Kč.

Jak akci využít?

Zajímavou destinací v Karibské oblasti je ostrovní stát Portoriko. Zpáteční letenky zakoupíte za 676 $ s charterovou společností Condor.com Letenky je nutné kupovat na americké mutaci stránek k docílení nejvýhodnější ceny v dolarech. Termínů pro cesty není mnoho, jedná se o doprodej volných kapacit na leden až březen tohoto roku. Jako příklady uvádím odlet 6. a přílet 13. února z letišť:

  • Vídeň - San Juan za 676$ - 12.999 Kč
  • Praha - San Juan za 721$ - 13.864 Kč

San Juan, Portoriko - vízum

San Juan je hlavním městem tohoto ostrova Portoriko, taktéž jako Puerto Rico. Náleží do souostroví Velké Antily v Karibském moři. Při svých cestách si nařídíte na hodinkách o 5 hodin méně, ve směnárně směníte na dolary a s místními se domluvíte anglicky a španělsky. Portoriko je přidružený stát k USA a pro vstup se uplatňují stejné podmínky. Budete tedy muset vlastnit elektronické potvrzení o vstup na americké území ESTA.

Hotely v Portoriku

Levné ubytování na tomto ostrově v Karibiku můžete hledat na největším hotelovém portálu Booking.com V samotném San Juanu začínají ceny hotelů na 1.127 Kč pro 2 osoby s možností zrušení rezervace zdarma. Server Booking.com garantuje nejnižší ceny za ubytování.

Např. ubytování na 6.-13.února (dle výše zmíněných letenek) vychází nejlevněji na 8.690 Kč + 1.400 Kč na dani.

Nevíte-li kam v zimě za prohřátím kostí, Portoriko Vás jistě nezklame. Bílé písečné pláže lemované palmami a teploty celoročně dosahujících 29°C s průměrnou teplotou vody 25°C v tomto cestovním období.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Jedem!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam to bude krásný!

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Hurá za zážitky!

Další akce