Letenky do Švédska: GOTEBORG za 45 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

S novou poplatkovou politikou nastolil Ryanair převrat v placení letenek. Od teď již žádné přemrštěné sumy za využití klasických karet - ale pouze 2% z ceny letenky !

V tuto chvíli můžete využít v rezervačním systémů této irské nízkonákladovky "chybně" naceněné letenky. Zpáteční letenky na trase Budapešť - Goteborg zakoupíte za slušných 45 Kč ! Cena je konečná vč. všech poplatků a tax !

V rezervačním systému hledejte letenky za 5 tisíc HUF, ve skutečnosti však stojí pouhých 249 HUF

Před koupí letenek si však překontrolujte cenu ubytování. Švédsko není zrovna nízkorozpočtovou destinací a proto je třeba plánovat s větší pozorností. Ubytování lze nalézt již za 877 Kč / 2 os.

Pro cesty do Budapešti můžete využít služeb Eurolines či jiných dopravců, zpáteční jízdenky z Prahy nepřekračují 800 Kč na osobu.

[important title="help"]Ubytování v Göteborgu přijde 2 osoby a noc již na 850 Kč[/important]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj, rezervační systém mě nechce pustit dál, pokud si nekoupím jejich cestovní pojištění. To skutečně musím? (výsledná cena je pak přes 5 tis. HUF) nebo se to dá nějak obejít? Děkuji 

Avatar uživatele natalka

Jo, hledala jsem teda v terminu 11. 1 - 13.1.. 

Avatar uživatele cestujlevne

Na víkendový termín je cena více než luxusní ;) 4* za 900 Kč jako v Budapešti rozhodně neseženete. Výhodou však může být fakt, že kvalita a úroveň hotelů - tedy vlastně všeho - je v severských zemí naprosto jinde, než známe z jiných lokalit.

Avatar uživatele natalka

Rada bych se zeptala na to ubytovani, vsude vidim nejlepvnejsi za 2000, mate nejaky tip na konkretni hotel? Dekuji

Avatar uživatele cestujlevne

Uvedená cena je v určitém období nejlevnější. Pro Váš termín skutečně vychází nejlevnější nabídka na 2.047 Kč - což je skutečně dobrá cena. 500 Kč za osobu a noc ve Švédsku není téměř nikde :D Nad hotelem bych moc dlouho nepolemizoval... Buďto ho rezervujete vy nebo někdo jiný :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Švédsko  

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko