Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cestovatelé mířící na ostrov Taiwan mohou využít akce společnosti China Eastern Airlines. Letenky na trase Řím - Taipei - Londýn zakoupíte za pěkných 11.729 Kč ! Při cestě budete měnit letiště v Šanghaji a na přestup budete mít téměř 20 hodin - prohlídka města bude tedy povinností ;)

Od začátku letošního roku nebudete potřebovat vyřizovat transitní vízum do Číny (Šanghaj), po dobu 72h je zdarma a razítko dostanete přímo na letišti.

Odlet musí být uskutečněn do 30.června s maximálním pobytem 6 měsíců. Příkladem nechť je cesta 1.-11.března +/- 3 dni, 5.-18.března +/- 3 dni atd.

Přípoje do Říma a z Londýna

Jste-li cestovatel začátečník, pravděpodobně se Vám nebude chtí podstoupit tato krkolomná cesta. Jakmile však jednou zjistíte, že cesta je ten pravý cíl, poznáte kouzlo těchto multicity letenek.

Celou cestu je tak nutné sladit s navazujícími přípoji. Do Říma se nejlevněji dostanete se společností Wizzair z Prahy, případně Ryanair z Bratislavi, Budapešti nebo polských letišť. Zpět z Londýna Vás bude čekat přesun z letiště Heathrow na nějaké letiště (Gatwick, Stansted nebo Luton) pro přípoj do svého bydliště. Spojení s Londýnem poskytují naprosto všechna letiště a v příštím roce se k těmto přidá snad i letiště Ostrava. S přípoji počítejte, že Vám výdaje na cestu narostou o 2.000 – 3.000 Kč.

Nejlepší variantou však budou odlety z Vídně se společností Air Berlin, kde máte v ceně rovněž zavazadlo k odbavení.

Pokud si chcete ušetřit starosti s přesunem mezi letišti v Londýne, můžete zakoupit letenky Praha - Řím / Londýn - Praha  za necelých 6 tisíc. Výhodou je fakt, že v ceně budete mít odbavené zavazadlo. Ale výsledná cena za cestu do Taiwanu ztrácí své nízkonákladové kouzlo.

Taiwan víza

Občané ČR nepotřebují od začátku roku 2011 vstupní víza. Cesta za turistickými účely však nesmí přesáhnout více jak 90 dní pobytu.

Ubytování na Taiwanu

Ubytování po celém ostrově naleznete v tomto odkazu -Taiwan hotely. V samotné městě Taipei pak rezervujte nejlevnější pokoje pro 2 již od 385 Kč na noc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele anyberry
anyberry

To je lákavá nabídka! Bohužel tento rok mám jiné plány. Mám jen 2 připomínky: 1. Byl jsem na Tchaj-wanu v roce 2008 a 2010 a vízum nebylo potřeba. 2. Obávám se, že zařizování čínského víza se kvůli návštěvě jednoho města moc nevyplatí.

před 10 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Díky, čerpal jsem z MZV a tam byl právě uveden rok 2011. K těm vízům: od začátku roku je transitní vízum na 72h zdarma ;)

před 10 lety
Avatar uživatele anyberry
anyberry

Tak s tím tranzitním vízem je to super! To je super, že to udělali.

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam jsi vždycky chtěl!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Sicílie
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
To bude jízda!
5552 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?