Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V tomto příspěvku představím 2 současně probíhající akce na letenky na východní pobřeží Spojených států amerických.

MIAMI - Florida

Současná promo akce na letenky na východní pobřeží USA od společnosti TAP Air Portugal dovoluje zakoupit zpáteční letenky z Prahy s příletem na Miami a zpět z Miami do Vídně zakoupíte za 13.100 Kč na období duben / květen 2013.

Při své cestě do USA budete mít delší přestávku v Lisabonu. Přestup bude trvat téměř 12 hodin, avšak při cestách s TAPem máte nárok na bezplatné ubytování v Lisabonu vč. transferu z letiště. Pro tuto službu prosím kontaktujte po vystavení letenky zákaznické centru na české adrese info@globair.cz

Přehled všech termínů naleznete v kalendáři letenek do Miami >>

NEW YORK

Dalším zajímavým úlovkem jsou letenky z Prahy do New Yorku za 13.700 Kč s tím, že cena je platná od dubna do září vč. letních prázdnin! Lety jsou operovány se společností British airways a následně z Londýna s Virgin Atlantic.

Kalendář s možností výběru termínů naleznete zde - New York letenky

Multicity New York - Miami

Možná byste rádi projeli východ USA od New Yorku až po Miami. Poté je nesmysl se znovu trmácet na sever. Zkuste tedy letenky do New Yorku a zpět odlet z Miami. Detail nabídky naleznete v tomto starším příspěvku letenky Miami + New York

Vstupní procedury do USA

Před první návštěvou je nutné si nechat potvrdit povolení ke vstupu. Tzv. ESTA je formulář, který bez problémů vyřídíte z domova online. Na adrese americké vlády ohledně ESTA si za 14$ vyplníte krok za krokem v češtině formulář a ihned (max do 48h) obdržíte povolení pro vstup. Podmínkou je platný biometrický pas (ten s plastovou stránkou).

Ubytování nebo půjčení auta ?

Pokud hledáte ubytování v místních hotelech, přijde Vám vhod rezervace z domova. Většinou není u cen připočítaná taxa, tato informace je však vždy zobrazena u konkrétní nabídky. Využijte aktuální nabídky hotelů se slevou 50% a více po USA.

Pro detailní prozkoumání amerického kontinentu doporučuji zapůjčit osobní automobil -nejlépe kabriolet ;) K tomu Vám může dopomoci srovnávač cen autopůjčoven od všech hlavních hráčů na trhu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam chceš!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?