Jak akci využít?

Patříte-li k těm, kteří mají rádi naplánované cesty s předstihem, poté můžete navštívit například Madeiru. Díky tipu od uživatele Lukasz z naší diskuze Vám přináším tento příspěvek.

Letenky s přestupem v Londýně zakoupíte již za 3.324 Kč (+ 270 Kč transakční poplatek, který se rozdělí mezi osoby). Pro absolutně nejnižší ceny je však nutné 2x přenocovat. Na cestě tam budete mít pár hodin na prozkoumání poledního Londýna či na nákupy. Při cestě zpět přistanete v 21:50 a druhý den ráno v 9:00 pokračujete dále. Letenky je nutné kupovat v pořadí Praha - Londýn a následně pomocí "přidat let" doplnit o Londýn - Madeira, neboť jen tímto principem ušetříte několik stokorun na letenkách - viz. Tipy a Rady.

Madeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality. Světově proslulé jsou novoroční oslavy s velkolepým ohňostrojem, dojímavé scenérie, madeirské víno a nádherná flóra. Nachází se tu také sopka Pico Ruivo, vysoká 1 862 m n. m. (nejvyšší hora souostroví). - zdroj Wikipedie.

Ubytování na Madeiře, konkrétně v městě Funchal zakoupíte již za 491 Kč na noc pro 2 osoby!

Pokud k těmto letenkám doplníme ubytování na dané data, bude Vás 7 nocí stát minimálně 2.149 Kč vč. snídaně. Celkem tedy dáte za letenky a ubytování se snídaní cca 5.600 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lukasz
Lukasz

20.03-27.03 ubytování se snídaní 2241.87 Kč pro 2 osoby www.lowcostholidays.co.uk 4 Star Santa Catarina Hotel Promotion Code SEPVC20

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 51%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 35%
Tam jsi ještě nebyl!
4481 starších akcí
Zavřít boční panel
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko