Letenky: Guadeloupe a Martinik - 10.532 Kč.

Guadeloupe , Martinik
Před 5 lety

Jak akci využít?

Na nadcházející sezónu je možné již nyní zakoupit letenky z pařížského letiště Roissy (CDG) na souostroví Malé Antily v Karibském moři. Letět můžete na ostrov Martinik nebo Guadeloupe, oba ostrovy jsou součástí Francie, čili občané ČR nepotřebují vyřizovat vstupní vízum. Letenky můžete najít od ledna do června 2013 a zakoupíte je na stránkách aerolinií XL.com. Jako příklad uvádím let do Martiniku v období 10.-17.ledna a do Guadeloupe 12.-19.ledna 2013 a to za 408 €.

Pokud bádáte jak se dostat na letiště v Paříži, čtěte dále. Levné letenky doporučuji zakoupit již nyní na stránkách easyJetu, zpáteční letenka z Prahy Vás tak může stát +- 1.200 Kč.

Ubytování v Martiniku na týden pro 2 osoby sežene již za 15.000 Kč v 3* hotelu Mercure Diamant. Týden na Guadeloupe Vás bude stát ve 4* hotelu 18.000 Kč, pokud budete mít štěstí, naleznete volné termíny i v hotelech nižší kategorie a dovolená Vás tak vyjde levněji. Bohužel je nutné si hotel rezervovat již nyní, abyste dosáhli na nejnižší ceny a měli jistotu nevyprodání termínů.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Guadeloupe  

Motýl s nádechem Evropy v Karibiku

Tento nenápadný ostrov ve tvaru motýla je zámořský department Francie a leží v Malých Antilách. Díky tomu, že spadá pod Francii, vízum nepotřebujete. Jeho sousedy jsou Atlantský oceán a Karibské moře. Ostrov je výjimečný díky své unikátnosti „dva v jednom“,  tedy jednak hornaté části Basse Terre a oblasti bez jediného vrcholku, kde najdeme cukrovou třtinu a bílé pláže – Grande Terre.

Průvodce pro Guadeloupe

Zavřít
Ikona pinu
Martinik  

Nejlepší rum na světě najdete na ostrově květin

Právem tento karibský skvost jeho praobyvatelé nazývali „Madinina“, v překladu z jazyka původních indiánů to totiž znamená „ostrov květin“ a o tom, že je tohle označení oprávněné, se sami přesvědčíte téměř okamžitě, kdekoli se na ostrově budete vyskytovat, tam vás bude obklopovat rozmanitá, bujná a okouzlující tropická vegetace.

Martinik je ostrov ležící v Atlantském oceánu, polohou ve východní části Karibského moře je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí se Svatou Lucií a na Severu s Dominikou. Je původní francouzskou kolonií a i v současnosti je pod správou Francie, a proto zároveň také spadá do skupiny ostrovů označovaných jako Francouzské Antily. 

Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé, a neposlední řadě nejlepšího rumu na světě je Martinik opravdovým rájem na zemi a své turistické touhy, zde může uspokojit i náročný cestovatel. 

Průvodce pro Martinik