Letenky: Kaunas, Litva - 155 Kč (MC PrePaid).

Před 5 lety

Jak akci využít?

Pro majitele platební karty MasterCard PrePaid (zdarma k zařízení na http://g.moneybookers.com/mastercard/en/ ) nabízím kombinaci letenek od společnosti Ryanair z polské Vratislavy (WRO) do Kaunasu v Litvě. Cestu podniknete bez nutnosti nocování s velmi dobrými časy na přestup. Na zpáteční cestě máte však něco málo přes hodinku, proto bych doporučil jako záložní plán koupit ještě jednu letenku za 12 Kč na pondělí.

Kombinace letů je dostupná od září do listopadu ve dny po-pá. Nabízí se také možnost navštívit i Oslo a vrátit se zpět až v pondělí.

Kaunas nebo nedaleký Vilnius ? Výběr je jen na Vás, proč ale nepoznat obě tyto města ležící jen pár desítek minut jízdy od sebe. Ubytovat se můžete také na střídačku. Kaunas Vás přivítá s cenami od 632 Kč za dvoulůžkový pokoj a Vilnius nabídne ceny od 505 Kč !

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Kaunas - Wilno, Wilno - Kaunas Simple Express od 3 euro  http://www.simpleexpress.eu/lang/

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam jsi ještě nebyl!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To musíš vidět!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Litva  

Země čápů a pasoucích se krav

Litva (litevsky Lietuvos Respublika) sousedí s Polskem, Běloruskem, Lotyšskem a ruskou Kaliningradskou oblastí. Naleznete zde přívětivé obyvatele a zachovalou krajinu drobných zemědělců. Na své si přijdou milovníci lesů, jezer a cykloturistiky.

Průvodce pro Litva