Mapa

Letenky do Kuvajtu s odletem z Mnichova - 5.233 Kč.

5 komentářů
2014-01-02T14:30:06+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Chcete-li poznat opravdovu muslimskou zemi v pravém slova smyslu, vydejte se do Kuvajtu. Tento malý stát se nachází v severní části Perského zálivu, jehož poloha je vhodná nejen ke koupání v místním moři. K návštěvě vám bohatě postačí 3 - 5 dní.

Za zpáteční cestu z Mnichova si nejlepší aerolinky Evropy účtují pouze 5.233 Kč.

Standardní cena letenek do Kuvajtu se pohybuje okolo 12 tisíc, tedy v tomto případě jsou letenky výhodnější o více jak polovinu! Stop-over v Istanbulu není možný.

Do Mnichova se dopravíme s několika autobusovými společnosti, jednosměrné jízdenky pak zakoupíte do 500 Kč. Vybrat si můžete z: Student Agency, EurolinesFlixBus či německý DB. Rozhodnete-li se jet vlastním autem, zajímavé ceny za parkování na letišti naleznete na HolidayExtras.de

Víza do Kuvajtu

Nově od loňského roku mohou držitelé českých a slovenských cestovních pasů žádat o vízum do Kuvajtu po příletu na letišti. Maximální délka pobytu nesmí přesáhnout 3 měsíce a víza jsou udělována za poplatek 3 KWD / 220 Kč.

Ubytování v Kuvajtu

Vzhledem k velikosti země jsou veškeré hotely i hostely soustředěny do hlavního města Kuwait City. Cena za noc v dvoulůžkovém pokoji začíná na 1.500 Kč, což při krátkém pobytu lze tolerovat. Půjčení vozu můžete sjednat online či na místě. 3 denní půjčení na letišti v Kuvajtu vychází cirka na 2.000 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-02T15:30:06+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce