Letenky do Kuvajtu s odletem z Mnichova - 5.233 Kč.

Jak akci využít?

Chcete-li poznat opravdovu muslimskou zemi v pravém slova smyslu, vydejte se do Kuvajtu. Tento malý stát se nachází v severní části Perského zálivu, jehož poloha je vhodná nejen ke koupání v místním moři. K návštěvě vám bohatě postačí 3 - 5 dní.

Za zpáteční cestu z Mnichova si nejlepší aerolinky Evropy účtují pouze 5.233 Kč.

Standardní cena letenek do Kuvajtu se pohybuje okolo 12 tisíc, tedy v tomto případě jsou letenky výhodnější o více jak polovinu! Stop-over v Istanbulu není možný.

Do Mnichova se dopravíme s několika autobusovými společnosti, jednosměrné jízdenky pak zakoupíte do 500 Kč. Vybrat si můžete z: Student Agency, EurolinesFlixBus či německý DB. Rozhodnete-li se jet vlastním autem, zajímavé ceny za parkování na letišti naleznete na HolidayExtras.de

Víza do Kuvajtu

Nově od loňského roku mohou držitelé českých a slovenských cestovních pasů žádat o vízum do Kuvajtu po příletu na letišti. Maximální délka pobytu nesmí přesáhnout 3 měsíce a víza jsou udělována za poplatek 3 KWD / 220 Kč.

Ubytování v Kuvajtu

Vzhledem k velikosti země jsou veškeré hotely i hostely soustředěny do hlavního města Kuwait City. Cena za noc v dvoulůžkovém pokoji začíná na 1.500 Kč, což při krátkém pobytu lze tolerovat. Půjčení vozu můžete sjednat online či na místě. 3 denní půjčení na letišti v Kuvajtu vychází cirka na 2.000 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele qquest

Kde jsi prosím vzal info, že můžeš víza dostat až na letišti? Resp. já se dočetl všude (i na stránkách MZV), že musíš mít jako v jiných emirátech sponzora, který tě zve a potom je třeba požádat o vízum dopředu v Praze. Jedinou zmínku o tom, že by nebylo potřeba víza vyřizovat dopředu, jsem našel zde: http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/kuvajt-zakladni-informace-o-teritoriu-17743.html#sec13 Pokud má někdo jinou informaci, budu za ni rád.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele petrtank

ja v kuvajtu jsem a muzu potvrdit ze vizum cesi muzou ziskat na letisti. nicmene Kuvajt je vylozene protituristicky zamerena. pokud chcete do too regionu, take spise Oman.

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4252 příspěvků
Aktivní před 21 min
Zobrazit profil

Info z Timaticu: TIMATIC-3 / 20NOV13 / 1246 UTC NATIONAL CZECH REP. *CZ* /EMBARKATION CZECH REP. *CZ* DESTINATION KUWAIT *KW* VISA DESTINATION KUWAIT *KW* ...... NORMAL PASSPORTS ONLY ...... PASSPORT REQUIRED. - PASSPORTS AND/OR PASSPORT REPLACING DOCUMENTS MUST BE VALID FOR AT LEAST 3 MONTHS FROM DATE OF ARRIVAL. ADMISSION AND TRANSIT RESTRICTIONS: - ADMISSION IS REFUSED TO HOLDERS OF TEMPORARY PASSPORTS AND TEMPORARY TRAVEL DOCUMENTS. VISA ISSUANCE: VISA REQUIRED- EXCEPT FOR NATIONALS OF CZECH REP. CAN OBTAIN A VISA ON ARRIVAL FOR A MAX. STAY OF 3 MONTHS. FEE: MAX. KWD 3.-EXTENSION POSSIBLE.

Přidal se 06. 08. 2014
Napsal 8 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele Lachtik

Na BestBus bych se pro tuto nabídku moc nevázal, do Mnichova vůbec nejezdí...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4252 příspěvků
Aktivní před 21 min
Zobrazit profil

Díky za podnětné info :D příspěvek jsem upravil.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

First minute lety z Prahy do Kyjeva
-75 %

To budou fotky!

Do celé Kanady přes zimu z Vídně
-28 %

To bude jízda!

HIT: Z Milána do Mexika od srpna do března (i Vánoce)
-57 %

To musíš vidět!

Další akce