Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dnešní slevová akce v podobě 20% z cen letenek do a z Velké Británie umožňuje naplánování krátkých či delších pobytů nejen v Londýně s aerolinkou Wizz Air. V nabídce jsou nejlevnější zpáteční letenky z Brna, Prahy či Slovenska na londýnské letiště Luton již od 568 Kč, a to v případě platného členství ve Wizz Discount klubu.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Nejnižší ceny v období října a listopadu (10/11)
  • Brno - Londýn od 568 Kč
  • Praha - Londýn od 728 Kč
  • Košice - Bristol od 17 €
  • Košice - Doncaster / Sheffield od 19 €
  • Poprad - Londýn od 19 €
  • Košice - Londýn od 27 €
V ceně letenky je nekompromisně nejmenší palubní zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm. Doporučuji si zabalit do klasického batohu, nikoliv skořepinového kufru.

Na letišti Luton

V Londýně přistanete na letišti Luton, můžete využít transferů v podání easyBus nebo Terravision. Při cestě zpět plánujte čas odjezdu s ohledem na možné dopravní špičky. Cena lístku se pohybuje od 2 do 10 liber.

Kde bydlet

Londýn je drahý, cena letenky bude představovat pouze zlomek z celkových nákladů. Pokud chcete ušetřit na ubytování, volte místo klasických hotelů soukromé apartmány, které vyhledáte s počáteční slevou přes airbnb.cz.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terca.sedlackova
terca.sedlackova

Dobrý den. Doufám, že má otázka nebude až moc stupidní, ale při vyplňování mého jména mi nešlo příjmení napsat s háčky a čárky a tak jsem je psala bez nich. Mám ale obavy, že na letišti mi to nebude sedět s pasem. Tak bych se chtěla zeptat, co mám tedy udělat a jestli to mám přepsat. :)

před 5 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Terez, naopak. Diakritika je v cestovním ruchu zakázána :-) Některé státy vůbec nepodporují rozšířenou latinku, proto by písmenka byla převedena do nesmyslných znaků a tím pádem nebylo jméno čitelné.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
A už tam budem?
Jambiani
ušetříš až 39%
To budou fotky!
Enna
ušetříš až 71%
A už tam budem?
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Jedem!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království