Letenky: Los Angeles / San Francisco / Las Vegas - 13.719 Kč.

Jak akci využít?

Společnost American airlines nasadili mimo tarifu na Havajské ostrovy - odkaz na akci, také zajímavý tarif na západní pobřeží USA. Odlétat můžete v kombinaci z následujících letišť - Praha (PRG), Budapešť (BUD) a Varšava (WAW). Nejlepší ceny dosáhnete při kombinaci BUD + WAW. Kombinace BUD + PRG vychází na 15 tisíc, což je stále velmi výhodná cena.

Tarif je dostupný od 11.září do 31.března 2013 s maximální délkou pobytu 3 měsíce. Nechť je příkladem 29.11.-7.12. Online rezervace letenek Los Angeles / San Francisco / Las Vegas při kombinaci BUD + WAW za cenu 13.719 Kč.

Do Budapešti dojedete od 300 do 400 Kč a Varšavu můžete zakoupit od 6 Kč do 400 Kč !

Ubytování Vás vyjde na jednu noc pro 2 osoby následovně: Los Angeles - 934 Kč, Las Vegas - 334 Kč, San Francisco - 885 Kč - čili opravdu se nejedná o žádnou drahou záležitost. Například ve Vegas zakoupíte za tuto akční cenu 3* hotel ! Ať už si vyberete jakoukoliv z těchto tří destinací, doporučuji zapůjčit auto, které na týden vychází od 4.000 Kč a procestovat celou tuto oblast ! Troufám si říct, že při nákladech v cestě ve 4 se lze dostat i na cenu 20 tisíc za osobu vč. vstupů do parků atd. !

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To bude jízda!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam chceš!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Všude dobře, co doma!

Další akce