Jak akci využít?

Cestovatele mířící nejen Filipíny může zaujmout tarif aerolinií Air China. Zpáteční letenky z Milána (MXP) do Manily a s návratem do Mnichova (MUC) nebo Frankfurtu jsou dostupné za 13.025 Kč. Tarif omezuje minimální pobyt na 7 dní a maximální na 6 měsíců. Odlet musí být uskutečněn od 19.srpna do 18.prosince. O necelých 800 Kč jsou dostupné letenky s odletem až do 31.března 2013. Jako příklad uvádím cestu v období 15.listopadu - 18.prosince. Online rezervace letenky.

Mezi další zajímavé destinace patří

Hong Kong - 12.090 Kč

Kuala Lumpur - 13.179 Kč

Do Milána (MXP) se snadno dopravíte jak z Prahy, tak i z Brna nebo Bratislavy. Letenky do Bergama, nedaleko Milána, zakoupíte do 500 Kč vč. poplatků u společnosti Wizzair nebo Ryanair - následný transfer by Vás neměl stát více jak 10 €. Případně můžete letět přímo na letiště Milán (MXP) z Prahy se společností easyJet.

Zpět z Mnichova nebo Frankfurtu využijte linek Student Agency, které míří přímo z letiště do Prahy.

Ubytování v Manile, Hong Kongu a Kuala Lumpur najdete pod těmito odkazy.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 23%
Tam chceš!
ušetříš až 52%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 27%
Tam to bude krásný!
4529 starších akcí
Zavřít boční panel
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
Filipíny

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny