Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Cestovatele mířící nejen Filipíny může zaujmout tarif aerolinií Air China. Zpáteční letenky z Milána (MXP) do Manily a s návratem do Mnichova (MUC) nebo Frankfurtu jsou dostupné za 13.025 Kč. Tarif omezuje minimální pobyt na 7 dní a maximální na 6 měsíců. Odlet musí být uskutečněn od 19.srpna do 18.prosince. O necelých 800 Kč jsou dostupné letenky s odletem až do 31.března 2013. Jako příklad uvádím cestu v období 15.listopadu - 18.prosince. Online rezervace letenky.

Mezi další zajímavé destinace patří

Hong Kong - 12.090 Kč

Kuala Lumpur - 13.179 Kč

Do Milána (MXP) se snadno dopravíte jak z Prahy, tak i z Brna nebo Bratislavy. Letenky do Bergama, nedaleko Milána, zakoupíte do 500 Kč vč. poplatků u společnosti Wizzair nebo Ryanair - následný transfer by Vás neměl stát více jak 10 €. Případně můžete letět přímo na letiště Milán (MXP) z Prahy se společností easyJet.

Zpět z Mnichova nebo Frankfurtu využijte linek Student Agency, které míří přímo z letiště do Prahy.

Ubytování v Manile, Hong Kongu a Kuala Lumpur najdete pod těmito odkazy.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Jedem!
Nyhavn
ušetříš až 52%
Všude dobře, co doma!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Tam jsi vždycky chtěl!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
To musíš vidět!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuala Terrangu
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít boční panel
FIlipíny
Filipíny

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny