Letenky: Manila, Filipíny - 13.025 Kč.

Malajsie , Filipíny
Před 5 lety

Jak akci využít?

Cestovatele mířící nejen Filipíny může zaujmout tarif aerolinií Air China. Zpáteční letenky z Milána (MXP) do Manily a s návratem do Mnichova (MUC) nebo Frankfurtu jsou dostupné za 13.025 Kč. Tarif omezuje minimální pobyt na 7 dní a maximální na 6 měsíců. Odlet musí být uskutečněn od 19.srpna do 18.prosince. O necelých 800 Kč jsou dostupné letenky s odletem až do 31.března 2013. Jako příklad uvádím cestu v období 15.listopadu - 18.prosince. Online rezervace letenky.

Mezi další zajímavé destinace patří

Hong Kong - 12.090 Kč

Kuala Lumpur - 13.179 Kč

Do Milána (MXP) se snadno dopravíte jak z Prahy, tak i z Brna nebo Bratislavy. Letenky do Bergama, nedaleko Milána, zakoupíte do 500 Kč vč. poplatků u společnosti Wizzair nebo Ryanair - následný transfer by Vás neměl stát více jak 10 €. Případně můžete letět přímo na letiště Milán (MXP) z Prahy se společností easyJet.

Zpět z Mnichova nebo Frankfurtu využijte linek Student Agency, které míří přímo z letiště do Prahy.

Ubytování v Manile, Hong Kongu a Kuala Lumpur najdete pod těmito odkazy.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie

Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny