Letenky z Prahy do Marseille, zpět z Toulouse po celý rok za 270 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Nová várka zlevněných letenek od společnosti Volotea nabídne cestovatelům víkendové výlety do francouzských destinací Marseille a Toulouse. Zpáteční letenky na trase Praha - Marseille a zpět Toulouse - Praha zakoupíte pouze za 10 €, tedy 270 Kč s platným členstvím Super Volotea, bez členství do 950 Kč, viz následující řádek.

Podmínkou je členství Super Volotea, které pokud nemáte, vás vyjde na 50 € na rok (nezapomeňte si poté v profilu vypnout automatické prodlužování). Člen s sebou může vzít libovolný počet spolucestujících, v případě cesty ve 4 lidech je tedy konečný náklad na jednu osobu 600 Kč, při dvou pak 950 Kč atd.

  • Praha - Marseille / Toulouse - Praha za 10 € / 270 Kč rezervuj na volotea.com
  • Termíny každý pátek a pondělí
Pro rezervaci letenek zvolte ve vyhledávacím panelu možnost Multi-city. V ceně je pak standardní zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm a brašna či kabelka s rozměry 35x20x20 cm.

Jak z Marseille do Toulouse

Nejjednodušším způsobem jak se dopravit mezi městy jsou autobusy společnosti Flixbus. Jednosměrná jízdenka lze zakoupit aktuálně za 379 Kč a cestu urazíte za 5 hodin. Kup jízdenku na flixbus.cz. Přejezd bych volil na poledne v neděli, vše záleží na vašem itineráři.

Hotely pak standardně zarezervujete na Booking.com:

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele xlc

Аhoj, mám dotaz: pořídil jsem členství supervolotea, když si nepořídím letenku v příštích 30 dnech tak to členství propadne a vrátí se mi peníze formou kreditu, je to tak? Díky!

Avatar uživatele glen.n

Ahoj Dave, možná bude pro spoustu lidí zajímavý odkaz na vlaky za 1 €. Jedná se o regionální vlaky v regionu Languedoc-Roussillon, rychlíky i couráky. 21 dní předem se dají koupit online jízdenky za 1 €. Tato cena platí od nástupu do vystoupení z vlaku; pokud na trase cestující přestupuje, má další jízdenku, která v ideálním případě stála opět 1 €. Jela jsem takto letos v únoru z Carcassonne do Avignonu. Za tři osoby s jedním přestupem jsem zaplatila pouhých 6 €! Avignon stojí určitě za vidění, dál do Marseille jsme se dostali spolujízdou BlaBlaCar. Ještě dodávám, že jsou nastavená přísná pravidla ohledně formátu vytištěné jízdenky a její nepřenositelnosti. Je dobré si to nastudovat na webu https://www.train1euro.fr/.

Avatar uživatele salihov

Jiné trasy za akční ceny (mimo Benátek, díky Andreo) jste nikdo nenašel? Jinak pozor na nečekané rušení letů z důvodu stávky leteckých dispečerů ve Francii viz stránky Volotea.

Avatar uživatele michalaron1

Paráda, díky moc za tuhle akci, bylo to drama (asi třikrát cena za let zpátky z Toulouse na vybraný termín vyskočila a pak zase klesla, jak jste do toho všichni klikali a Volotea systém systém ty předrezervace :-) ), ale nakonec se povedlo urvat levnou letenku v září tam i zpátky a už se moc těšíme!

Avatar uživatele niesombarbora

Ahoj Michal, ak si kupil to členstvo- nedalo by sa kupit letenky aj pre nas a my by sme ti dali nejaky prispevok na to clenstvo? Dakujem za odpoved

Avatar uživatele michalaron1

Ahoj Báro, obávám se, že to funguje tak, že musí vždycky letět i ten super volotea člen (celkem pochopitelně, jinak by se jim takhle asi dohodlo třeba 100 lidí na jedno členství a všechno kupovali na to). Takže leda kdybyste letěli s náma v ten samej termín (19-28.9.), kdyby šli nějak přidat další pasažéři na rezervaci, ovšem ani v tomhle termínu už ty levný nejsou (urval jsem to na poslední chvíli...). Takže bohužel :-(

Avatar uživatele debil

Ja take nic nenasel,... Nic moc akce,..

Podívám se na listopad, a termínů zhruba 90% z dostupných za zmíněných 5 €! :-) Někde musíš dělat něco špatně.

Avatar uživatele P.a.o

Ahoj všem. Našel by se někdo s členstvím, kdo by nás vzal s sebou na listopadový prodloužený víkend? Nebo někdo ochotný koupit pro nás za rozumný příspěvek zvýhodněné letenky? Díky, Pavlína

Avatar uživatele yaroslav.solokha

Ahoj, napiste mi na mail, mam super volotea - yaroslav.solokha@gmail.com

Avatar uživatele xbujanx

Jak moc se vyplatí jet na multicity letenku do Tulouse a Marseille na 4 dny (pátek až pondělí)? Byli jste tam už takto krátkou chvíli? Zda se tam vyplatí vubec na tak krátko jezdit? Díky za info. :)

Záleží na cestovatelské povaze :) My letíme po-čt Toulouse+Bordeaux s tím, že přiletíme před půlnocí a odlétám brzy ráno. Máme tedy na Toulouse 1 den a na Bordeaux taktéž 1 den (přesun je s TGV brzy ráno ve středu, takže nám to moc ze dne nevezme).

Avatar uživatele ondrej.losoth

Osobně si myslím, že na Toulouse 1 den stačí, historie města je zajímavá, ale moc k vidění a procházení tam toho není, ale když už tam budete, zajeďte do Carcassonne, to stojí za to vidět.

Avatar uživatele salihov

Nevít zda jsou letenky v této ceně i na jiných trasách mimo Prahu? Co jsem se díval, tak jsem zatím nic nenašel.

Pár termínov je tam z Prahy do Benátok.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie