Francie

Letenky z Prahy do Marseille, zpět z Toulouse po celý rok za 270 Kč.

13 komentářů
2016-06-27T15:37:54+02:00

O akci

Nová várka zlevněných letenek od společnosti Volotea nabídne cestovatelům víkendové výlety do francouzských destinací Marseille a Toulouse. Zpáteční letenky na trase Praha - Marseille a zpět Toulouse - Praha zakoupíte pouze za 10 €, tedy 270 Kč s platným členstvím Super Volotea, bez členství do 950 Kč, viz následující řádek.

Podmínkou je členství Super Volotea, které pokud nemáte, vás vyjde na 50 € na rok (nezapomeňte si poté v profilu vypnout automatické prodlužování). Člen s sebou může vzít libovolný počet spolucestujících, v případě cesty ve 4 lidech je tedy konečný náklad na jednu osobu 600 Kč, při dvou pak 950 Kč atd.

  • Praha - Marseille / Toulouse - Praha za 10 € / 270 Kč rezervuj na volotea.com
  • Termíny každý pátek a pondělí
Pro rezervaci letenek zvolte ve vyhledávacím panelu možnost Multi-city. V ceně je pak standardní zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm a brašna či kabelka s rozměry 35x20x20 cm.

Jak z Marseille do Toulouse

Nejjednodušším způsobem jak se dopravit mezi městy jsou autobusy společnosti Flixbus. Jednosměrná jízdenka lze zakoupit aktuálně za 379 Kč a cestu urazíte za 5 hodin. Kup jízdenku na flixbus.cz. Přejezd bych volil na poledne v neděli, vše záleží na vašem itineráři.

Hotely pak standardně zarezervujete na Booking.com:

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-06-27T15:37:54+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele xlc
xlc
před 7 lety

Аhoj, mám dotaz: pořídil jsem členství supervolotea, když si nepořídím letenku v příštích 30 dnech tak to členství propadne a vrátí se mi peníze formou kreditu, je to tak? Díky!

Avatar uživatele glen.n
glen.n
před 7 lety

Ahoj Dave, možná bude pro spoustu lidí zajímavý odkaz na vlaky za 1 €. Jedná se o regionální vlaky v regionu Languedoc-Roussillon, rychlíky i couráky. 21 dní předem se dají koupit online jízdenky za 1 €. Tato cena platí od nástupu do vystoupení z vlaku; pokud na trase cestující přestupuje, má další jízdenku, která v ideálním případě stála opět 1 €. Jela jsem takto letos v únoru z Carcassonne do Avignonu. Za tři osoby s jedním přestupem jsem zaplatila pouhých 6 €! Avignon stojí určitě za vidění, dál do Marseille jsme se dostali spolujízdou BlaBlaCar. Ještě dodávám, že jsou nastavená přísná pravidla ohledně formátu vytištěné jízdenky a její nepřenositelnosti. Je dobré si to nastudovat na webu https://www.train1euro.fr/.

Avatar uživatele salihov
salihov
před 7 lety

Jiné trasy za akční ceny (mimo Benátek, díky Andreo) jste nikdo nenašel? Jinak pozor na nečekané rušení letů z důvodu stávky leteckých dispečerů ve Francii viz stránky Volotea.

Avatar uživatele michalaron1
michalaron1
před 7 lety

Paráda, díky moc za tuhle akci, bylo to drama (asi třikrát cena za let zpátky z Toulouse na vybraný termín vyskočila a pak zase klesla, jak jste do toho všichni klikali a Volotea systém systém ty předrezervace :-) ), ale nakonec se povedlo urvat levnou letenku v září tam i zpátky a už se moc těšíme!

Avatar uživatele niesombarbora
niesombarbora
před 7 lety

Ahoj Michal, ak si kupil to členstvo- nedalo by sa kupit letenky aj pre nas a my by sme ti dali nejaky prispevok na to clenstvo? Dakujem za odpoved

Avatar uživatele michalaron1
michalaron1
před 7 lety

Ahoj Báro, obávám se, že to funguje tak, že musí vždycky letět i ten super volotea člen (celkem pochopitelně, jinak by se jim takhle asi dohodlo třeba 100 lidí na jedno členství a všechno kupovali na to). Takže leda kdybyste letěli s náma v ten samej termín (19-28.9.), kdyby šli nějak přidat další pasažéři na rezervaci, ovšem ani v tomhle termínu už ty levný nejsou (urval jsem to na poslední chvíli...). Takže bohužel :-(

Avatar uživatele debil
debil
před 7 lety

Ja take nic nenasel,... Nic moc akce,..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Podívám se na listopad, a termínů zhruba 90% z dostupných za zmíněných 5 €! :-) Někde musíš dělat něco špatně.

Avatar uživatele xbujanx
xbujanx
před 7 lety

Jak moc se vyplatí jet na multicity letenku do Tulouse a Marseille na 4 dny (pátek až pondělí)? Byli jste tam už takto krátkou chvíli? Zda se tam vyplatí vubec na tak krátko jezdit? Díky za info. :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Záleží na cestovatelské povaze :) My letíme po-čt Toulouse+Bordeaux s tím, že přiletíme před půlnocí a odlétám brzy ráno. Máme tedy na Toulouse 1 den a na Bordeaux taktéž 1 den (přesun je s TGV brzy ráno ve středu, takže nám to moc ze dne nevezme).

Avatar uživatele ondrej.losoth
ondrej.losoth
před 7 lety

Osobně si myslím, že na Toulouse 1 den stačí, historie města je zajímavá, ale moc k vidění a procházení tam toho není, ale když už tam budete, zajeďte do Carcassonne, to stojí za to vidět.

Avatar uživatele salihov
salihov
před 7 lety

Nevít zda jsou letenky v této ceně i na jiných trasách mimo Prahu? Co jsem se díval, tak jsem zatím nic nenašel.

Andrea_Pernik
před 7 lety

Pár termínov je tam z Prahy do Benátok.

Další akce